/* facebook */
AKTUALITY

10.10.17

FC SPARTAK, shání zájemce starší 18-ti let na posílení pořadatelské služby při zápasech. Odměna 100 Kč. Bližší info: bruzek.vaclav@seznam.cz, tel. 725 605 693.

20.09.17

Valná hromada FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. se uskuteční v úterý 24. října 2017 od 19:00 v sídle spolku U Stadionu 1430, Rychnov nad Kněžnou.

19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.

20.08.17

Brankářské tréninky se konají každou středu od 18:00 do 19:00 v sokolovně pod vedením brankářů A-mužstva Honzy Vrány a Davida Holoubka.

5. kolo okresní soutěže ml. přípravek

02.10.2017

Dne 30.9.2017 proběhlo páté kolo Okresního přeboru mladší přípravky na hřišti v Doudlebech nad Orlicí.

Sestava: Radim Lorenc (B) - Jakub Matejík, Ondřej Kocman, Josef Prokopec, Dominik Charvát, Matyáš Kuhn, Michael Sala, Jan Petrů

trenéři Jan Matejík a Tibor Sala

FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - Velešov Doudleby n. O.

výsledek 1:2 (pol. 1:0)

První zápas jsme o poločase vedli 0:1, kdy se podařilo před koncem Domčovi Charvátovi střelit branku. Ovšem ve druhém poločase Doudleby otočili stav zápasu a vyhráli 2:1. Kluci dělali všechno možné, aby výsledek otočili pro náš prospěch, ale nebylo to nic platné. Klukům moc děkuji, velice se snažili a byli super.

FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - Sokol SLatina n. Z.

výsledek 9:1 (pol. 3:0)

Ve druhém zápase si kluci spravili chuť a hned od prvních minut začali makat, což zpečetil prvním gólem Míša Sala ve druhé minutě. Ve čtvrté minutě se trefil do branky Slatiny Pepa Prokopec a v šesté uzavřel skóre prvního poločasu Domča Charvát na 0:3. Druhý poločas začal hned od první minuty gólem, který vstřelil Kuba Matejík. Druhá minuta a gól Míši Saly. Ve třetí minutě jsme stačili dát hned dva góly, první Kuba Matejík a hned na to Honzík Petrů. Ten si stačil dát gól hned v následující minutě. Poté družstvo Slatiny dalo gól v šesté minutě druhého poločasu. Před koncem se podařilo dát gól Kubovi Matejíkovi , který uzavřel skóre na konečných 1:9. Kluci jsou perfektní a hrají hezký fotbal.

FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - Lokomotiva Borohrádek

výsledek 3:4 (pol. 2:0)

Ve třetím zápase jsme se utkali s Lokomotivou Borohrádek. Poprvé v této sezóně. Kluci nás dostali do vedení střelou Honzíka Petrů ve čtvrté minutě a v deváté minutě před koncem poločasu zvýšil na 2:0 Domča Charvát. Hned na začátku druhého poločasu zvýšil na 3:0 Domča Charvát. Bohužel toto nestačilo a Borohrádek dokázal otočit skoré zápasu na konečných 3:4 pro Borohrádek. Kluci byli zklamaní, ale vůbec to nevadí. Jako trenér klukům moc děkuji a jsem na ně hodně pyšný. Jsou super a jsem moc rád, že za náš tým kluci hrají. Kluci hrají dobře a férově. Udivili mě pokyny Borohrádeckého trenéra "až se tě tekne, tak spadni a křič" Pro tyto kluky, kteří se teprve učí fotbal jsou toto "SUPER" pokyny.

Všem klukům ještě jednou moc děkuji. Jste borci.