AKTUALITY

16.08.18

MĚSÍC NÁBORŮ. V úterý 25. září 2018 od 9 do 12 a od 15 do 17 proběhne na stadionu v Rychnově n. Kn. náborová akce pod záštitou FAČR - Měsíc náborů. Akce se mohou zúčastnit děti všech věkových kategorií.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. získal status Sportovní středisko mládeže!


19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.


5. kolo okresní soutěže ml. přípravek

02.10.2017

Dne 30.9.2017 proběhlo páté kolo Okresního přeboru mladší přípravky na hřišti v Doudlebech nad Orlicí.

Sestava: Radim Lorenc (B) - Jakub Matejík, Ondřej Kocman, Josef Prokopec, Dominik Charvát, Matyáš Kuhn, Michael Sala, Jan Petrů

trenéři Jan Matejík a Tibor Sala

FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - Velešov Doudleby n. O.

výsledek 1:2 (pol. 1:0)

První zápas jsme o poločase vedli 0:1, kdy se podařilo před koncem Domčovi Charvátovi střelit branku. Ovšem ve druhém poločase Doudleby otočili stav zápasu a vyhráli 2:1. Kluci dělali všechno možné, aby výsledek otočili pro náš prospěch, ale nebylo to nic platné. Klukům moc děkuji, velice se snažili a byli super.

FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - Sokol SLatina n. Z.

výsledek 9:1 (pol. 3:0)

Ve druhém zápase si kluci spravili chuť a hned od prvních minut začali makat, což zpečetil prvním gólem Míša Sala ve druhé minutě. Ve čtvrté minutě se trefil do branky Slatiny Pepa Prokopec a v šesté uzavřel skóre prvního poločasu Domča Charvát na 0:3. Druhý poločas začal hned od první minuty gólem, který vstřelil Kuba Matejík. Druhá minuta a gól Míši Saly. Ve třetí minutě jsme stačili dát hned dva góly, první Kuba Matejík a hned na to Honzík Petrů. Ten si stačil dát gól hned v následující minutě. Poté družstvo Slatiny dalo gól v šesté minutě druhého poločasu. Před koncem se podařilo dát gól Kubovi Matejíkovi , který uzavřel skóre na konečných 1:9. Kluci jsou perfektní a hrají hezký fotbal. 

FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - Lokomotiva Borohrádek

výsledek 3:4 (pol. 2:0)

Ve třetím zápase jsme se utkali s Lokomotivou Borohrádek. Poprvé v této sezóně. Kluci nás dostali do vedení střelou Honzíka Petrů ve čtvrté minutě a v deváté minutě před koncem poločasu zvýšil na 2:0 Domča Charvát. Hned na začátku druhého poločasu zvýšil na 3:0 Domča Charvát. Bohužel toto nestačilo a Borohrádek dokázal otočit skoré zápasu na konečných 3:4 pro Borohrádek. Kluci byli zklamaní, ale vůbec to nevadí. Jako trenér klukům moc děkuji a jsem na ně hodně pyšný. Jsou super a jsem moc rád, že za náš tým kluci hrají. Kluci hrají dobře a férově. Udivili mě pokyny Borohrádeckého trenéra "až se tě tekne, tak spadni a křič" Pro tyto kluky, kteří se teprve učí fotbal jsou toto "SUPER" pokyny. 

 Všem klukům ještě jednou moc děkuji. Jste borci.

 Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz