AKTUALITY

16.08.18

MĚSÍC NÁBORŮ. V úterý 25. září 2018 od 9 do 12 a od 15 do 17 proběhne na stadionu v Rychnově n. Kn. náborová akce pod záštitou FAČR - Měsíc náborů. Akce se mohou zúčastnit děti všech věkových kategorií.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. získal status Sportovní středisko mládeže!


19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.


6. kolo mladších přípravek ve znamení bláta

11.10.2017

Dne 8.10.2017 proběhlo šesté kolo Okresního přeboru mladší přípravky na hřišti v Borohrádku.

Sestava: 

Radim Lorenc (B) - Jakub Matejík, Ondřej Kocman, Josef Prokopec, Dominik Charvát, Matyáš Kuhn, Michael Sala, Jan Petrů

trenéři Jan Matejík a Tibor Sala

FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - Velešov Doudleby

výsledek 5:1 (pol. 2:0)

Na první zápas jsme nastoupili za mrholení. Počasí vůbec nepřálo a hřiště v Borohrádku bylo podmáčené a rozbahněné. Hned v první minutě překvapil všechny Domča Charvát, který dal Doudlebám krásný gól. Ještě před koncem prvního poločasu se v desáté minutě trefil Kuba Matejík a tak jsme první poločas zakončili 0:2. SENZACE kluci SUPER. V druhé minutě druhého poločasu si dal gól Míša Sala a hned na to znovu Kuba Matejík. NEUVĚŘITELNÉ vedeme 4:0. V jedenácté minutě jsme obdrželi od Doudleb gól, na který pohotově zareagoval Domča Charvát a ve dvanácté minutě dal poslední gól zápasu a upravil skóre na senzačních 5:1 pro Rychnov. I v tomto počasí nádhera a kluci ze sebe dostali všechno.

FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - Lokomotiva Borohrádek

výsledek 1:2 (pol. 1:2)

Ve druhém zápase a zároveň posledním v tomto kole nastoupili kluci na hřiště, které již nebylo hřištěm, ale oranicí. Kluci se ze všech sil snažili a spíše zápas připomínal zápasy v bahně. Klukům to klouzalo a tak nebyly vyjímky, že po odehrání míče se váleli v blátě, nebo zase nemohli zastavit u míče a klouzali se ještě další dva metry. Skóre otevřel Pepa Prokopec, který dokázal vystřelit a v páté minutě jsme vedli 1:0. Ovšem poté jsme v sedmé a deváté minutě dostali dva góly, kdy náš gólman se nemohl hnout z místa, respektive zvednout z bahna. Klouzalo to neuvěřitelně. Do konce zápasu již žádný gól nepadl a tak zápas skončil 2:1 pro Borohrádek. Klukům moc děkuji, byly senzační, obětaví a v tomto počasí neuvěřitelně zašpinění a promoklí. Doufám, že nikdo toto kolo nepromarodí. JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJI. Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz