AKTUALITY

17.06.19

tabulka


02.04.19

Nové úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny úrazovým pojištěním u VZP, č. smlouvy 1310001770. Plnění se vztahuje na zápasy, tréninky i dopravu.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. - SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE


Mladší žáci U12 bojovali na Ondrášovce cupu!

29.10.2018

 

Mladší žáci U12 bojovali na Ondrášovce cupu!

 

 

 

V úterý 23. 10. 2018 jsme jeli do Prahy na turnaj Ondrášovky cupu. Hrálo se ve sportovním centru Motorletu Praha na umělé trávě. Pořadatelé turnaj organizačně moc nezvládli. Byla velká zima a foukal silný vítr. Občerstvení bylo pouze venku. Rodiče se neměli kde zahřát, chybělo zázemí. Děti sdíleli malou kabinu s dalším týmem a rozpis zápasů probíhal stylem, kdo chce nyní hrát. Takový turnaj si zaslouží větší prestiž a lepší organizaci. V Praze by si měli vzít příklad od poctivých lidí na menších městech, kde to dělají větším srdcem a zaujetím.

 

Co se týče našeho vystoupení na turnaji, tak jsme měli ve hře v některých zápasech problémy s dostupováním hráčů před naší bránou. Chyběl pohyb bez míče a větší odvaha pustit se do větší kombinace. Proti Dukle bylo znát, že nemáme připravenou hlavu. Náš autobus měl zpoždění kvůli zácpě na dálnici, tak se naši kluci převlékli v autobuse a vyběhli jsme rovnou na umělou trávu. Musíme, ale ocenit hru soupeře, který nám dával lekci v tom, jak se kombinuje v rychlosti a jak se mají hráči rotovat. Ve druhém zápase jsme, ale ukázali svou sílu. Odehráli jsme více jak vyrovnaný zápas proti Kladnu. V závěru jsme měli více šancí a soupeře zatlačili. Zasloužili jsme si remízu, ale bohužel. Ve třetím zápase jsme porazili Motorlet a byli jsme lepším týmem. Ve čtvrtém zápase jsme nestačili na FK Meteor, který velmi dobře kombinoval a trestal naše chyby. V pátém zápase jsme si poradili s Viktorkou a vyhráli jsme 4:1. V šestém zápase jsme předvedli určitě nejlepší výkon na turnaji s vítězem velmi těžké skupiny FK Mladé Boleslavi. Tento zápas byl velmi kvalitní z obou stran. Využívalo se celé hřiště, hrálo se výborně týmově, takticky a naše největší individuality ukázali velkou kvalitu. V závěru jsme měli více šancí a mohli tak mimořádně silného soupeře porazit. Více takových zápasů a určitě jsme ukázali, že fotbal hrát umíme V posledním zápase jsme remizovali s Roudnicí, která byla nejvíce hratelným soupeřem. V tomto zápase už nehrál Luboš Dýčka, kvůli bolesti hlavy. Byli jsme celou dobu lepším týmem, ale po naší individuální chybě v obraně v poslední vteřině jsme si zápas zbytečně zremizovali. I když to vypadá, že jsme výsledkově propadli, tak za nás trenéry i rodiče, kluci zaslouží obrovskou pochvalu, jak se v nepříjemném počasí dokázali naši kluci postavit tak velkým týmům. Kdo může z našeho klubu i v regionu říci, že hrál proti ligovým týmům takových jmen?

 

Víme, že jsme chtěli rozhodně více, ale musíme pracovat dál. Teď musíme dohrát krajský přebor, abychom postoupili do finálové jarní skupiny.

 

 

Celkové umístění

Utkání celkem

Vítězství

Remízy

Prohry

Skóre

Body

FK Mladá Boleslav

1.

7

5

1

1

13:07

16

FK DUKLA Praha

2.

7

5

0

2

13:05

15

SK Kladno, z. s.

3.

7

5

0

2

11:06

15

FK Meteor Praha VIII, z.s.

4.

7

3

2

2

12:09

11

Sportovní klub Roudnice nad Labem

5.

7

3

1

3

8:07

10

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.

6.

7

2

2

3

10:13

8

Viktorka Žižkov

7.

7

0

2

5

3:10

2

Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

8.

7

0

2

5

4:17

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FK Mladá Boleslav

FK DUKLA Praha

SK Kladno, z. s.

FK Meteor Praha VIII, z.s.

Sportovní klub Roudnice nad Labem

Viktorka Žižkov

Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.

1:1

0:3

1:2

1:4

2:2

4:1

2:0

 

 

 

 

 

Ještě jednou děkujeme všem chlapcům za výkony a rodičům za obětavost a velkou podporu.

 Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz