AKTUALITY

17.06.19

tabulka


02.04.19

Nové úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny úrazovým pojištěním u VZP, č. smlouvy 1310001770. Plnění se vztahuje na zápasy, tréninky i dopravu.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. - SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE


Mladší žáci U13 poprvé zaváhali!

23.09.2018

 

23. 9. 2018 jsme odjeli do Dobrušky na čtvrté kolo KP mladších žáků. Hrálo se na přírodní trávě.

 V prvním zápase jsme zkusili našeho obránce Tadeáše posunout do útoku. Chtěli jsme náš útok více oživit lepším nasazením a důrazem před soupeřovou bránou, ale o to více se projevilo, jak naše obrana nestíhala rychlejší hráče při brejkových situacích. Při stavu, kdy jsme už prohrávali 0:3 musel Tadeáš zpátky.

 Celkově jsme měli celý zápas převahu, ale nedokázali jsme si poradit s dobře organizovanou obrannou hrou soupeře, který se více soustředil na bránění a brejkové situace. Soupeř nás dobře napadal a narušoval naše kombinace na jejich polovině. Přesto musíme pochválit kluky za to, že se snažili soupeře přehrát, hledali cesty jak se prosadit, ale dnes to bohužel nestačilo. Bylo taky znát, že Fanda nemohl běhat a musel odstoupit ze hry kvůli svalovému zranění.

Sestavy:

Šimon Daniel, Hůlka Jakub, Koráb Josef, Červinka Tadeáš, Široký Filip, Dýčka Luboš (C), Filip Miroslav, Kameník František, Tomas Michal, Horák Dominik, Brož Samuel,Adamec Jan,Štovíček Jiří

 SK Dobruška/TJ Spartak Opočno- FC Spartak Rychnov n. Kn.

4:0 (3:0)

 

FC Spartak Rychnov n. Kn. - TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v O. h..

 4:1 ( 2 : 1 )

 Střelci:

1x Adamec Jan, 1x Dýčka Luboš, Hůlka Jakub, Brož Samuel

 Ve druhém zápase proti poslednímu týmu v tabulce se zapojovali všichni hráči do hry, ale bohužel nedokážeme proměňovat jasné šance, uklidnit se a více si zahrát kombinačně. V tomto zápase odstoupil ze hry i Tadeáš pro bolest břicha. Pokud nebudeme více efektivní v koncovce, nemůžeme vyhrát s týmy jako nás čekají na Ondrášovce v Praze. Tam budou soupeři, kteří jsou mnohem silnější!

 

 

 Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz