AKTUALITY

17.06.19

tabulka


02.04.19

Nové úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny úrazovým pojištěním u VZP, č. smlouvy 1310001770. Plnění se vztahuje na zápasy, tréninky i dopravu.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. - SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE


Mladší žáci U13 s přehledem zvítězili!

03.09.2018

 

V sobotu 1. 9. 2018 jsme odjeli do Týniště na první kolo KP mladších žáků. Hrálo se za stálého deště na podmáčeném terénu.

 

Do prvního zápasu jsme nastoupili proti FK Kostelec n. O./AFK Častolovice. Celý zápas jsme hráli na jejich polovině, kde jsme se museli dostávat přes hradbu soupeře na velkém vápně. Pořád se učíme hrát v novém rozestavení 7+1 a ještě bude chvíli trvat, než to vyladíme tak, abychom soupeře více rozebrali a zahráli si náš kombinační fotbal. Šance jsme si dobře vytvářeli, ale neproměňovali jsme tak efektivně, jinak bychom  už v poločase dali minimálně 10 branek. Po celou dobu jsme zápas naprosto kontrolovali a ukázali rozdílové individuální schopnosti a týmovost!

 

 

 

Sestavy:

 

Syrový Vojtěch, Šimon Daniel, Hůlka Jakub, Koráb Josef, Červinka Tadeáš, Široký Filip, Dýčka Luboš (C), Filip Miroslav, Kameník František, Tomas Michal, Horák Dominik, Brož Samuel

 

FK Kostelec n. O./AFK Častolovice - FC Spartak Rychnov n. Kn.1:6

 

( 1 : 4 )

 

Střelci:

 

Brož Samuel, 2x Horák Dominik, Tomas Michal, Filip Miroslav, Kameník František

 

SK Týniště n. O. - FC Spartak Rychnov n. Kn. 0:6

 

 ( 0 : 1 )

 

Střelci:

 

4x Kameník František, Horák Dominik, Brož Samuel

 

Ve druhém zápase nás čekali domácí hráči z Týniště. Na hřišti to podle urostlých chlapců z Týniště vypadalo, že proti nám nastoupili starší žáci, ale kluci předvedli mnohem lepší fotbalovost a šikovnost. V prvním poločase jsme znovu neproměňovali vyložené šance, ale ve druhém už jsme začínali trestat. I tento zápas jsme ovládli a hráli jako v předchozím zápase na polovině soupeře, kde jsme dobývali obranný val na velkém vápně.

 

Celkově jsme velice spokojeni, jen musíme zlepšit produktivitu útočníků a lepší pohyb v nabídce do volných prostorů. Silnější soupeři v průběhu sezóny nás určitě více prověří a tolik příležitostí i času na koncovku tolik nebude.Znovu máme vysoké cíle a čeká nás hodně práce.

 

 

 

Děkujeme chlapcům za předvedené výkony a rodičům za podporu.

 

 

 

 

 Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz