AKTUALITY

15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. získal status Sportovní středisko mládeže!


19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.


Mladší žáci U13 stále v čele tabulky!

08.10.2018

Mladší žáci U13 stále v čele tabulky!

 V sobotu 6. 10. 2018 jsme v domácím prostředí odehráli 6. kolo krajského přeboru. Hrálo se na umělé trávě.

V prvním zápase jsme hráli proti MFK Nové Město n. M. a zápas byl zcela jednoznačný. Tyto zápasy ovšem neprověří kvalitu celého týmu a neposunou naše hráče na vyšší úroveň.

 Sestavy:

Šimon Daniel, Hůlka Jakub, Koráb Josef, Adamec Jan, Červinka Tadeáš, Široký Filip, Dýčka Luboš (C), Filip Miroslav, Kameník František, Horák Dominik, Brož Samuel, Jiří Šťovíček

 FC Spartak Rychnov n. Kn. - MFK Nové Město n. M. 12:0

( 4 : 0)

Střelci:

2x Koráb Josef, Adamec Jan, Hůlka Jakub, 2x Červinka Tadeáš, Brož Samuel, Šťovíček Jiří, Kameník František, Dýčka Luboš (C), Preclík Pavel

 FC Spartak Rychnov n. Kn. - TJ Sokol Třebeš II. 0:0

 

Ve druhém zápase jsme hráli proti velmi silnému týmu z Třebše. Soupeř většinou hraje v poli s více hráči, kteří jsou o rok starší a je to znát na rychlosti, v osobních soubojích i ve fyzické kondici. Zápas byl vyrovnaný, většinou jsme se snažili soupeře zatlačit, ale soupeř dokázal být nebezpečný v protiútocích. Chyběla nám finální síla v zakončení a taky bylo vidět, že někteří naši hráči se neprosazovali jako v prvním zápase. Pro některé kluky to byl zápas na hraně jejich možností. Od brankáře jsme v některých momentech nerozhrávali, tak jak bychom měli přes obránce, nebo jiné nabídky ostatních hráčů, ale budeme pracovat na tom, abychom zůstali věrní naší hře, která nás většinou zdobí. 

 Nečekali jsme, že první polovina tabulky krajského přeboru bude tak těžká. Pravdou je, že základ týmu tvoří většinou mladší chlapci. Každý rok je v této kategorií hodně znát. Musíme bojovat a porvat se o prvenství a hrát fotbal, kterým se chceme prezentovat. Ne vždy se nám to daří, ale uvědomujeme si, že chlapcům je pořád jenom 11 let a fotbalově se stále rozvjíjí. Prosíme dospělé o trpělivost a pochopení! Věříme v sílu party a potenciálu našich chlapců!

 Děkujeme chlapcům za předvedené výkony a rodičům za podporu.Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz