AKTUALITY

17.06.19

tabulka


02.04.19

Nové úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny úrazovým pojištěním u VZP, č. smlouvy 1310001770. Plnění se vztahuje na zápasy, tréninky i dopravu.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. - SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE


Mladší žáci U13 znovu ztratili body!

21.10.2018

Mladší žáci U13 znovu ztratili body!

 

V sobotu 20. 10. 2018 jsme v domácím prostředí odehráli 8. kolo krajského přeboru. Hrálo se na umělé trávě.

 

Sestavy:

Šimon Daniel, Vojtěch Syrový,Hůlka Jakub, Koráb Josef, Adamec Jan, Červinka Tadeáš, Široký Filip, Dýčka Luboš (C), Filip Miroslav, Kameník František, Horák Dominik, Brož Samuel, Jiří Šťovíček

 

V prvním zápase jsme hráli proti TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v O. h a tento zápas vůbec nesplňoval kvalitu krajské úrovně.

 

FC Spartak Rychnov n. Kn. - TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v O. h ( 14 : 0)

Střelci:

1x Horák Dominik, 1x Koráb Josef, 1x Hůlka Jakub, 1x Brož Samuel, 1x Šťovíček Jiří, 2x Kameník František, 5x Dýčka Luboš (C), 2x Filip Miroslav

FC Spartak Rychnov n. Kn. - SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

1:2 ( 0 : 1 )

Střelci:

1x Dýčka Luboš (C)

Ve druhém zápase jsme hráli proti týmu z SK Dobruška/TJ Spartak Opočno. Tento zápas byl velmi klíčový pro oba týmy, protože se hrálo o přiblížení se k postupu do finálové části kola na jaře. Soupeř od začátku zápasu plnil úkoly defenzívy, nesnažil se nás přetlačit a disciplinovaně čekal na své protiútoky. Soupeř si zvolil tento styl hry, který si myslíme není z pohledu budoucího rozvoje pro malé hráče dobrý, ale splnil herní výsledek. Naše chlapce jsme nikdy neučili hrát hluboko v defenzívě, ale vždy se budeme snažit soupeře přehrát ofenzivní nátlakovou hrou. A tomu chceme zůstat věrní, protože to je pro rozvoj hráčů to nejlepší.

Ve hře byl soupeř nepříjemný v osobních soubojích, hodně zhuštoval střed hřiště a malé vápno. Naši kluci si nedokázali poradit s těžkou defenzivní hrou a bohužel nám chybělo i větší srdce se o to více porvat. Vůbec nám nefungoval útok, snažili jsme se udělat nějaké změny, ale utočníci se prostě vůbec nedokázali proti dobře bránícímu soupeři individuálně prosadit. Abychom se dostali k bráně soupeře, tak to musela vyvést záloha a to stojí strašně moc sil. Takto se fotbal hrát nedá, když to u útočníků končí prvním dotykem na míči. Branky jsme dostali zcela zadarmo po našem nedůsledném bránění, kdy jsme nechali 2x neobsazeného hráče. Nejen útočníkům, ale i obráncům velmi dlouho trvá převzetí míče do výhodného prostoru. Než si míč narovnají na svou silnější nohu, tak se sami vystavují tlaku od napadajícího soupeře. Tato horší práce s míčem nám hodně zpomaluje přechod do rozvíjející se útočné fáze a dochází ke zbytečným kontaktům v soubojích se soupeřem. Některým hráčům na tomto větším hřišti chybí rychlost a kondice, která je nezbytná! Proto se někteří hráči těžko dostávají do hry. Bohužel naše opory to musí uběhat celý zápas na rozdíl od soupeře, který měl na lavičce stejně vyvážené hráče v dynamice a rychlosti. Stále více se ukazuje, že předešlých sezónách na malém hřišti dokázaly naše opory obsáhnout téměř celé hřiště a tak výrazně pomáhat ostatním chlapcům. Ale přechodem na velké hřiště už to je nemožné. Proto se musíme zlepšit na všech postech a každý se musí přičinit co nejlepším výkonem. Doba, kdy jsme každého poráželi a herně dominovali je za námi, musíme pracovat dál a poctivě odstraňovat naše nedostatky ve hře. Je potřeba co nejdříve vystřízlivět z dřívějších úspěchů i z řad některých rodičů. Teď musíme klukům pomoci znovu získat potřebné sebevědomí a podpořit  je v rozvoji. Věříme, že poctivá práce každého hráče na tréninku a podpora z řad fanoušků znovu přinese dobré ovoce tohoto skvělého týmu a dobré party kluků.

 

 

 Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz