AKTUALITY

17.06.19

tabulka


02.04.19

Nové úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny úrazovým pojištěním u VZP, č. smlouvy 1310001770. Plnění se vztahuje na zápasy, tréninky i dopravu.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. - SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE


Mladší žáci U13 ztratili vedení v tabulce!

14.10.2018

 

Mladší žáci U13 ztratili vedení v tabulce!

 V sobotu 13. 10. 2018 jsme odjeli do Třebechovic na 7. kolo KP mladších žáků. Hrálo se na krásné přírodní trávě.

 Sestavy:

Šimon Daniel, Koráb Josef, Červinka Tadeáš, Široký Filip, Dýčka Luboš (C), Filip Miroslav, Kameník František, Horák Dominik, Brož Samuel, Jiří Šťovíček, Pavel Preclík,Jan Adamec

Chyběl nám z důvodu nemoci Míša Tomas a Jakub Hůlka kterým přejeme brzký návrat na travnatou plochu.

V prvním zápase nás čekal velmi silný soupeř, který s námi hrál o prvenství v tabulce. V úvodu zápasu došlo ke špatné komunikaci našeho obránce s brankářem. Jeden dával přednost druhému a napadající soupeř potrestal naši nedůslednost. Dokázali jsme v zápětí brzy vyrovnat po krásné přímočaré akci na 1:1. Jenomže za chvíli jsme znovu špatně vyhodnotili situaci v obraně a po nepovedeném odkopu jsme zcela zadarmo nabídli soupeři další potrestání a bylo to 1:2. Ve druhém poločase jsme se snažili se zápasem ještě něco udělat, ale soupeř byl dobře fyzicky připraven. Když jsme se pokoušeli soupeře zatlačit, tak naše obrana znovu zaváhala a zcela nedůsledně dovolila útočníkovi z Černilova projít naprosto vlažným způsobem a vstřelit branku z mrtvého úhlu. Stav už byl 1:3. Takto lehkovážně se hrát nedá. S takovým soupeřem se musí bránit důsledně a plnit úkoly svědomitě. Zvlášť v kabině jsme zdůrazňovali, že tento zápas bude důležitý odehrát co nejlépe v obraně. Bohužel se nám nepodařilo tento stav zvrátit a nakonec to skončilo 2:5.

Zápas byl celkem vyrovnaný, měli jsme opticky více navrch, ale nebyli jsme tak nebezpeční. Soupeř se tolik netlačil dopředu, hrál organizovaně. Nám chyběla lepší kombinace, nefungovala chemie mezi hráči, některé přihrávky byly na paty a to zdržovalo rytmus naší hry. U většiny hráčů chyběla rychlost, kondice a snaha být odvážnější s míčem. A to je největší  důvod toho, že někteří hráči už nebyly schopni celý zápas dohrát v tempu, nebo i kvalitně přihrát, lépe se nabídnout do prostorů. Tento zápas taky ukázal jak jsou na tom někteří hráči po charakterové stránce. Musíme pochválit některé hráče, kteří do toho dali všechny své síly. V těžkých zápasech se hodně ukazuje opravdová kvalita osobnosti a srdce hráče! Musíme se naučit prohrávat, bohužel přichází období, kdy hrajeme na větším hřišti, kde je vidět každý hráč na svém postu a už nemůžeme tolik spolehát na největší opory týmu! Hráli jsme s týmem, který je v současné době první v tabulce a má v základní sestavě 9 hráčů ročníku 2006, kteří jsou na tom rychlostně velmi dobře. Naše sestava je většinou postavena z hráčů ročníku 2007 a 3x hráči 2006, kteří nehrají celé zápasy. Jdeme dál, musíme vycházet z reality na co v současné době opravdu máme. Rok je strašně znát, ani minulý rok nedokázali vyhrát chlapci z FC Hradce Králové na menším hřišti, kteří také hráli proti o rok starším. V děstkém fotbale ještě nerozhoduje jenom fotbalová kvalita. Musíme pracovat dál a rozvíjet potenciál hráčů, který určitě mají. Budeme se snažit zlepšit naši hru, zaměříme se na věci, které nám nevycházejí proti silnějším týmům. Budeme chtít bojovat do poslední minuty a silné soupeře překvapit!

 FC Spartak Rychnov n. Kn.- FK Černilov 2:5

( 1 : 2 )

 Střelci:

2x Kameník František 

Ve druhém zápase jsme museli přepnout hlavu a soustředit se na to, abychom to zvládli. Ukázali jsme se, že fotbal hrát umíme a máme veliký potenciál! Byla radost sledovat některé fotbalové momenty a radost ze hry.

 SK Třebechovice p. O.- FC Spartak Rychnov n. Kn. 1:5  (1 : 3 )

 Střelci:

 3x Horák Dominik, 2x Dýčka Luboš

 

Děkujeme chlapcům za předvedené výkony a rodičům za podporu.

 

 

 

 

 Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz