AKTUALITY

15.01.19

V úterý 26. 2. 2019 v 19:30 se v sídle spolku U Stadionu 1430, Rychnov nad Kněžnou koná Valná hromada FC Spartak Rychnov nad Kněžnou.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. získal status Sportovní středisko mládeže!


19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.


Mladší žáci po roce obhájili pohár pro vítěze ZHL

11.02.2018

Vítězství v rámci dvou turnajů je o to cennější, protože jsme letošní ZHL postavili především na hráčích ročníku 2006. Následně jsme tým  doplňovali hráči ročníku 2005. Začátek úspěchu nic nenasvědčoval, v prvním zápase se tým probudil až za stavu 0:3 a to už bylo pozdě. Dopustili jsme se spousty chyb, kluci jako by si mysleli, že se vše udělá samo. V kabině zakokrhal kohoutek a nastal budíček. Od té doby bylo mužstvo k nepoznání a všichni hráli na velmi dobré úrovni. Důležitá výhra přišla v zápase s Borohrádkem, vítězem prvního turnaje. Tam jsme položili základ celého úspěchu. Doudleby jako by na hřišti neexistovaly a kluci si s chutí zastříleli. Absolutně nejvyšší výhra celé ZHL. Posunuli jsme se do semifinále, kde na nás čekaly 2 zápasy proti Kostelci, který patřil rovněž k velkým favoritům na celkové vítězství. Chlapáci ovšem do puntíku plnili naše pokyny a áčko jsme porazili hodně přesvědčivě. To byl nejhezčí a nejlepší zápas od našich kluků. S béčkem už to byla taktická bitva, ve které jsme byli lepší. V zápase  jsme spálili několik  dalších dobrých šancí. 

Kluci nám udělali velkou radost. Dokázali jsme si, že pokud hrajeme jako tým, můžeme uhrát velmi dobré výsledky (viz minulý týden, kdy jsme na silně obsazeném turnaji v Č.Kostelci obsadili 2.místo). I že to co požadujeme, tedy nepředržovat dlouho balon, rychle ho dát od nohy volnému hráči a opět se aktivně nabízet  do volných prostorů je vždy lepší, než drbat s hlavou skloněnou k zemi. Za zimu jsme se v tomto ohledu výrazně zlepšili. 

S.Káčerík, R.Procházka

 

 

FC Spartak RK - Dobruška/Opočno                    1 : 3

branky:  Brož

FC Spartak RK - Lokomotiva Borohrádek          3 : 0

branky Paleček 2x, Němeček

FC Spartak RK - Velešov Doudleby                    13 : 0

branky Horák 5x , Paleček 4x, Němeček, Pišl, Brož, Hanuš 

o umístění:

FC Spartak RK - Kost/Čast "A"                            4 : 1

branky Hanuš 2x, Paleček, Němeček

FC Spartak RK -  Kost/Čast "B"                           1 : 0

branky Paleček 

 

 Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz