15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. získal status Sportovní středisko mládeže!

19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.

Mladší přípravka opět úspěšná

03.05.2018

Dne 28.4.2018 se v Rychnově nad Kněžnou uskutečnilo další kolo Okresního přeboru mladších přípravek, dne domácí FC Spartak Rychnov nad Kněžnou přivítalo družstva Vamberka, Dobrušky/Opočna s Solnice/Černíkovic.

FC SPARTAK RYCHNOV 12:3 (6:1) TJ BANÍK VAMBERK

První zápas proběhl mezi Rychnovem a Vamberkem, kde od první minuty kluci Rychnova začali bojovat a poločas končil s výsledkem 6:1 pro naše kluky. I v druhém poločase kluci zabrali a o góly nebyla nouze. Konečný výsledek zápasu skončil 12:3 pro naše kluky, kde na gólech měli podíl: 4x Domča Charvát, 3x Filda Školník, 2x Ondra Kocman a po jednom gólu se trefili Honzík Petrů, Pepa Prokopec a Míša Sala.

FC SPARTAK RYCHNOV 14:2 (5:2) DOBRUŠKA/OPOČNO

Ve druhém zápase náš čekalo družstvo Dobrušky/Opočna, kde v první minutě nás zaskočilo družstvo soupeřů a dostali jsme první gól zápasu. Ovšem kluci se nezalekli a začali bojovat, takže po prvním poločase bylo skóre 5:2 pro nás. Druhý poločas byl záležitostí Rychnova, kde padali pouze góly do soupeřovi branky a tak Rychnováci vyhráli celkově 14:2, kde střelecky se podíleli: 5x Domča Charvát, 4x Ondra Kocman, 3x Filda Školník, a po jednom gólu dali Pepa Prokopec a Maty Kuhn.

FC SPARTAK RYCHNOV 3:7 (0:4) SOLNICE/ČERNÍKOVICE

Ve třetím a závěrečném zápasu kola jsme nastoupili proti výborně hrajícímu družstvu Solnice/Černíkovic. Od první minuty bylo jasné, že toto bude těžký zápas, ale kluci se nevzdávali. Bojovali co jim síly stačili, ale i pře toto jsme o poločase prohrávali 0:4. Ve druhém poločase kluci makali znova a před koncem zápasu se dvakrát za sebou trefil do soupeřovi brány Domča Charvát a poté ještě jednou Honzík Petrů. Ale ani tyto góly na soupeře nestačili a tak jsme s výborným družstvem Solnice/Černíkovic prohráli 3:7.

Kluci se moc snažili a jsou výborní. Moc jim za to děkujeme.