AKTUALITY

16.08.18

MĚSÍC NÁBORŮ. V úterý 25. září 2018 od 9 do 12 a od 15 do 17 proběhne na stadionu v Rychnově n. Kn. náborová akce pod záštitou FAČR - Měsíc náborů. Akce se mohou zúčastnit děti všech věkových kategorií.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. získal status Sportovní středisko mládeže!


19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.


Mladší přípravka opět neporažena!

26.09.2017

V sobotu 24.9.2017 proběhlo čtvrté kolo Okresního přeboru mladší přípravky na hřišti v Rychnově nad Kněžnou.

Sestava: Radim Lorenc (B) - Jakub Matejík, Ondřej Kocman, Josef Prokopec, Dominik Charvát, Matyáš Kuhn, Michael Sala, Jan Petrů

trenéři Jan Matejík a Tibor Sala

FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - Sokol Černíkovice/ SK Solnice

výsledek 5:1 (pol. 4:1)

Velice těžký zápas, kdy jsme obdrželi v páté minutě gól. Ovšem naši kluci začali bojovat a v osmé minutě srovnal na 1:1 Maty Kuhn a ještě v té samé minutě nás dostal do vedení Míša Sala. Potom začala exibice Domči Charváta, který v jedenácté a třinácté minutě skóroval a poločas skončil 4:1 pro Rychnov. V druhém poločase se trefil ve dvacáté šesté minutě Domča Charvát a zápas skončil 5:1 pro Rychnov. !!! KLUCI JSTE SUPER!!!

FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - Baník Vamberk

výsledek 13:0 (pol. 6:0)

Kluci začali v tempu předcházejícího zápasu. Hned v první minutě nás dostal do vedení Kuba Matejík. Ve třetí minutě se propracoval ke střele, kterou zakončil gólem Honzík Petrů. PARÁDA. Hned ve čtvrté minutě super levačkou skóroval Ondra Kocman. Ondru gól nabudil a v sedmé minutě znovu skóroval. Hned na to přidal v deváté minutě Míša Sala další gól. Desátá minuta patřila Honzíkovi Petrů, který dal poslední gól prvního poločasu v desáté minutě. Kluci nastoupili na druhý poločas na špičkách a bylo to znát. Domča Charvát stihl ve dvacáté minutě dát dva góly "SUPER". Dvacátá čtvrtá minuta a Pepa Prokopec opět skóruje "MEGABOMBA". Dvacátá šestá a dvacátá sedmá minuta patřila Matymu Kuhnovi, který dvakrát dostal míč za záda gólmana Baníku Vamberk. Celý tým Rychnováků nepolevil a z toho těžil ve dvacáté osmé a dvacáté deváté minutě Domča Charvát, který stačil dát dva góly a uzavřít skóre zápasu na konečných 13:0 pro Rychnov.

 KLUCI JSTE ÚŽASNÍ A MOC DĚKUJEME!!!!!!!!!!

 Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz