AKTUALITY

09.03.20

tabulka


02.04.19

Nové úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny úrazovým pojištěním u VZP, č. smlouvy 1310001770. Plnění se vztahuje na zápasy, tréninky i dopravu.


Předseda klubu odpovídal na dotazy OT před jarem

10.03.2020

Předseda klubu Václav Brůžek odpovídal na dotazy Orlického týdeníku

1. S jakým cílem půjdete do jarní části?

Jednoznačný cíl je co nedříve nasbírat dostatečný počet bodů a nemít starosti se záchranou. Předvádět útočný fotbal se spoustou branek.

2. Kdy jste začali s přípravou a jste s jejím průběhem spokojeni?

Přípravu jsme začali již 7. ledna. Byla náročná a účast hojná. Ze všech stran slyším jen pozitivní ohlasy, tak doufám, že i výkony budou podobné jako loni na jaře.

3. Kolik přípravných zápasů a s jakými výsledky jste odehráli?

V přípravě jsme odehráli pět utkání, již tradičně převážně s týmy ze sousedního Pardubického kraje. Vzhledem k našemu útočnému pojetí padalo hodně branek. Holice 3:3, Česká Skalice 9:3, Česká Třebová 6:6, Žamberk 5:1, Moravany (hraje se v sobotu 29.2.) .

4. Proběhly změny v realizačním týmu nebo hráčském kádru, a jaké? (odkud – kam)

Změny proběhly pouze v hráčském kádru. Na hostování odešli Brandejs (Solnice) a Pups (Vamberk). Zpět na hřiště po zranění naskočil Drašnar (Lukavice) a do přípravy se zapojili další dorostenci Diblík, Tobiška a Vavera.

5. Na koho nebo na co budete v jarní části spoléhat?

Spoléhat budeme hlavně na tréninkovou morálku a elán hráčů, kteří mají chuť do fotbalu. Kádr máme zkušený, tak jsem zvědavý, jaké výkony budeme předvádět. Už se těším.

6. Tipnete si vítěze a sestupující z KP?

Tabulka vypadá jednoznačně. Zkušený tým z Libčan by si měl náskok udržet a obhájit první místo. Sestup nepřeji nikomu a těžko tipovat. Sami jsme si vloni zažili jaké to je hrát o sestup a není to nic příjemného. Situace Dobrušky se zdá být beznadějná, ale to o nás po minulém podzimu říkali také téměř všichni. Záleží, jak se podařilo posílit a potrénovat.Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz