AKTUALITY

23.05.19


05.04.19

Změny v kádru:

Příchody: 

ROMAN ZAJÍČEK (KOSTELEC)

JAN KÁBRT (NÁCHOD)

MARTIN BITTNER (LESNICE)

ODCHODY: 

Lukáš Nožka (Nové Město n. M.)

Jan Vrána (Solnice)


02.04.19

Nové úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny úrazovým pojištěním u VZP, č. smlouvy 1310001770. Plnění se vztahuje na zápasy, tréninky i dopravu.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. - SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE


Předseda klubu před jarní částí

13.03.2019

Předseda klubu Václav Brůžek před jarní částí krajského přeboru odpovídal na otázky Orlického týdeníku.

1. Kdy jste začali s přípravou a jak jste s ní spokojený?

Přípravu jsme začali již 9. ledna a jsme s ní velice spokojeni ve všech směrech. Ať již její náročností nebo přístupem a počtem hráčů.

2. Na co jste se v přípravě zaměřili nejvíce?

Nejvíce jsme se zaměřili na nabrání fyzické kondice a v herní činnosti na proměňování šancí.

3. Co musíte oproti podzimní části zlepšit?

To je velice jednoduchá otázka. VŠECHNO!

4. Kolik přípravných zápasů jste v přípravě odehráli a s jakými výsledky?

Odehráli jsme pět přípravných utkání s bilancí čtyř výher a jedné prohry s divizním Vysokým Mýtem 1:2, po našem velmi solidním výkonu. Postupně jsme porazili Žamberk 3:1, Černilov 4:2, Moravany 3:2. V generálce na jarní boje jsme porazili Třebechovice 6:1.

5. Jaké změny v kádru proběhly během zimní přestávky - odchody - příchody?

Odešel Lukáš Nožka, kterému děkujeme za pomoc v naší velmi složité podzimní situaci. Příchody jsou zatím dva, ale myslím si, že pro nás zcela zásadní. Do útoku se nám vrací náš odchovanec a druhý nejlepší střelec krajského přeboru Roman Zajíček. Děkuji Kostelci za jeho uvolnění zpět k nám. Zadní řady vyztuží obránce s divizními zkušenostmi Honza Kábrt. Na posílení mužstva ještě pracujeme.

6. Realizační tým zůstává ve stejném složení?

Realizační tým zůstává ve stejném složení jako na podzim. Trenér Zdeněk Karanský. Vedoucí Václav Hájek.

7. Kdo by měl patřit mezi opory a na koho budete spoléhat?

Věříme v týmové výkony, ze kterých potom vyniknou jednotlivci. Všichni hráči odmakali přípravu s maximálním nasazením, což se projevovalo i v přípravných zápasech. Přesto si hodně slibujeme od nových posil a doufám v jarní střelecké probuzení Jirky Počtýnského a zklidnění naší zahraniční akvizice Flavia, který má obrovský potenciál.

8. Tipnete si vítěze přeboru a sestupující?

Již před sezónou jsem tipoval za jasného favorita soutěže Libčany, čemuž odpovídá i podzimní postavení v tabulce. O vítězi přeboru je prakticky rozhodnuto a my budeme doufat, že si Libčany budou chtít zahrát divizi. Sestup nepřeji nikomu a bude záležet, kolik týmů nakonec bude sestupovat. Vzhledem k postupnému vyklízení pozic v rámci krajských soutěží si přeji, aby se zachránilo co nejvíce klubů z okresu Rychnov nad Kněžnou, takže věřím, že se zachráníme my i Dobruška.

 

9. Co je vaším cílem v jarní části a co byste vzkázal fanouškům?

Cílem… spíše přáním je záchrana. Nečeká nás nic lehkého, ale přístup hráčů a předvedená hra v přípravě nám dávají velkou naději. Mám naprostou důvěru v naše hráče, že pro záchranu udělají vše, co bude v jejich silách a že si krajský přebor zahrajeme i v příští sezóně. Fanoušky bych rád pozval do našeho zrekonstruovaného areálu a na výrazně zlepšené podmínky v občerstvení. Naším mottem je bavit se fotbalem a to bychom chtěli nabídnout i našim fanouškům a návštěvníkům. Vždyť co je víc než zajít si na pivo a párek a shlédnout pěkný fotbal.Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz