AKTUALITY

02.04.19

Nové úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny úrazovým pojištěním u VZP, č. smlouvy 1310001770. Plnění se vztahuje na zápasy, tréninky i dopravu.

Střelecké hody v úvodní přípravě

19.07.2020

FK Náchod "B" - FC SPARTAK 2:8 (2:3). Branky: 32., 44. - 4. Kábrt, 9. a 40. Zajíček, 49. Jedlinský Jakub, 60. Hanyk M., 71. Jedlinský Jakub, 79. Lihařík, 86. Jedlinský Jakub.

Po zrušeném přípravném utkání minulý týden, jsme hráli v Náchodě proti místnímu béčku účastníkovi I.A třídy. V prvním poločase domácí jakž takž stíhali, ale ve druhém poločase se projevila naše lepší fyzická kondice a soupeře jsme jasně přejeli. Střelecky se blýskl hattrickem Kuba Jedlinský, jehož zejména druhá branka bombou do šibenice byla výstavní. Výborný výkon předvedl Roman Zajíček, který ke dvěma brankám přidal i tři asistence. Skvělá práce borci, jen tak dál.