AKTUALITY

16.08.18

MĚSÍC NÁBORŮ. V úterý 25. září 2018 od 9 do 12 a od 15 do 17 proběhne na stadionu v Rychnově n. Kn. náborová akce pod záštitou FAČR - Měsíc náborů. Akce se mohou zúčastnit děti všech věkových kategorií.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. získal status Sportovní středisko mládeže!


19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.


St. přípravka dobře reprezentovala na Ondrášovce

11.10.2017

Ve středu 11.10. 2017 jsme se účástnili velmi kvalitně obsazeného turnaje na Ondráčovce CUPU v Havlíčkově Brodu. Hrálo se v rozestavení 7+1 na velkém hřišti a mokré přírodní trávě, která byla těžkým blátivým terénem. Hrálo se každý s každým 20 minut a jen 10 minut pauza. Bylo to velmi náročné!

Jeli jsme autobusem a na místo přijeli se zpožděním kvůli objížďkám. Na místě jsme byli až 15 minut před našim prvním zápasem, ve kterém na nás čekal kvalitní soupeř z Jihlavy. Kluci se rychle přestrojili do dresů a na rozvičení nebylo tolik času.

RK-FKM Vysočina Jihlava  1-3 

Střelci: Dýčka

Tento zápas se nám tolik nevydařil. Soupeř si počínal velmi zkušeně a bylo vidět, že mají zkušenosti s tímto rozestavením i prostorem. Prohrávali jsme souboje tělo na tělo a nezachytili náš rytmus hry, který nám je vlastní. Tento první zápas jsme prohráli a museli jsme se rychle poučit, jak hrát na tak velkém prostoru.

RK-FK Kolín    1-1                        

Střelci: Široký

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti Kolínu a bylo hned znát, že se naše hra zvedá k lepšímu. Tento zápas byl velmi vyrovnaný a měl veliký náboj. Kluci přistupovali k soupeři důsledněji a začínali si více věřit do našich kombinací. Zápas jsme měli šanci rozhodnout v nás prospěch, ale nebyli jsme v koncovce tak produktivní. Ale i soupeř zahrozil, takže remíza byla spravedlivá. Bylo cítit, že se kluci otřepali z úvodního nevydařeného zápasu a výkonost šla každou minutu nahoru.

RK-FC Vlašim  7-1   

Střelci: Kameník 3, Dýčka 2, Filip, Hůlka 

Ve třetím zápase nás čekala FC Vlašim. Naši kluci se už více dostávali do své hry a soupeře přehrávali  a předváděli krásné akce. V zápase jsme dominovali a s přehledem zvítězili.

RK-RM SK Cidlina 1-0

Střelci: Široký

Našim dalším soupeřem byla SK Cidlina, která měla více bodů. Tento zápas jsme soupeře vůbec nepustili do nějaké kombinace a tlačili soupeře na jejich polovině. Podařilo se nám dát brzy uklidňující branku po ukázkové akci a snažili se svůj náskok navýšit. Soupeř měl chvilkové záblesky na nějaký brejk, který jsme si dobře pohlídali. Celý zápas měl i přes naší velkou převahu náboj. Neproměnili jsme penaltu a tento stav vydržel až do konce zápasu. Zaslouženě jsme vyhráli a naše hra byla velmi dobrá, kvalitní na míči a zdobila nás ohromná vůle mít zápas pod kontrolou.

RK-FC MAS Táborsko 1-0 

Střelci:  Kameník

Naším dalším soupeřem byli chlapci z FC MAS Táborska, kteří dokázali porazit suverénní Jihlavu. Věděli jsme, že průbězné výsledky byly velmi vyrovnané a tak jsem věřili, že máme sílu i kvalitu na to, abychom dokázali přehrát soupeře. Naši kluci pokračovali v dobré "jízdě", dobře napadali a získavali stále větší sebevědomí. Předváděli jsme velmi solidní hru, stále více se přízpůsobovali velkému prostoru a vyhrávali důležité souboje 1 vs 1 s kvalitními přihrávkami. Drželi jsme míč a snažili se stále tvořit a dát více branek, ale neproměnili jsme některé šance. Důležitá výhra nás držela ve hře na postup mezi nejlepších 20 týmu v ČR.

RK-FO Lanškroun  1-2 

Střelci: Šimon

V dalším zápase nás čekalo velmi silné mužstvo z Lanškrouna. Věděli jsme, že mají velmi povedený ročník, který je schopný hrát s těmi nejlepšími v ČR. Do zápasu jsme vlítli velmi útočně a soupeře zatlačili na jejich polovinu. Měli jsme převahu a vyhrávali důžité souboje. Zápas měl perfektní atmosféru a naši kluci stále soupeře kombinačně přehrávali. Hráli jsme celý zápas výborně, ale vybrali jsme si smolné dva okamžiky, ve kterých jsme na naší polovině špatně vyhodnotili přihrávku a soupeř to potrestal. Bylo to kruté, protože všichni viděli naši větší kreativitu a chuť vyhrát. Prohráli jsme a moc to bolelo, protože jsme si zasloužili vyhrát. Náš sen se dostat na republiku se rozplynul. Byli jsme tak blízko a kvalitou jsme na to rozhodně měli.

RK-FC Slovan Havlíčkův Brod  11-0

Střelci: Dýčka 4, Kameník 2, Tomas 2, Červinka, Filip, Šťovíček

Do posledního zápasu jsme nastoupili proti domácímu mužstvu FC Slovan Havlíčkův Brod a naše vystoupení na turnaji jsme excelentně dominovali. Vyzkoušeli jsme řadu individuálních akcí, kombinovali a naše předvedená hra měla "oči".

 Tabulka

#

Klub

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

7

6

0

1

35:7

18

0

0

2.

Regionální mládežnický Sportovní klub "Cidlina"

7

5

0

2

25:3

15

0

0

3.

FO Lanškroun, z.s.

7

5

0

2

18:5

15

0

0

4.

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.

7

4

1

2

23:8

13

0

0

5.

FK Kolín, a.s.

7

3

1

3

20:12

10

0

0

6.

FC MAS Táborsko a.s.

7

3

0

4

23:7

9

0

0

7.

FC Slovan Havlíčkův Brod z. s.

7

1

0

6

8:45

3

0

0

8.

FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s.

7

0

0

7

2:67

0

0

0

  

Závěrem naše vystoupení hodnotíme velmi pozitivně! Kluci ukázali charakter a herní kvalitu, která každým zápasem šla nahoru. Kloubouk dolů před výkonem a respekt, jak se s tím kluci vyrovnali a dokázali konkurovat takovým klubům, kteří mají nastavenou a propracovanou fotbalovou koncepci hrát na nejvyšší úrovni v republice. Hráli proti klukům, kteří mají podmínky a možnosti hrát v různých akademiích. Je to pro kluky veká zkušenost a určitě výzva k tomu, že mohou hrát na té nejlepší úrovni v ČR. Vážíme si skvělé party, charakteru a vůli nechat na hřišti celé své srdce! Moc děkujeme a je nám velkou ctí, že můžeme být součásti tak bezvadných kluků a doprovázet je v jejich růstu. Kluci nám dělají radost  a už teď jsou vynikajícími fotbalisty, kteří mají za nás trenéry velký respekt. Kluci, budeme pracovat dál a příště tu republiku dáme! Díky za dnešní výkony a díky za to, že Vás máme!

 

 

 

Děkujeme rodičům a fanouškům za podporu.

Luboš Dýčka a Jiří Šťovíček

 

 

 Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz