AKTUALITY

15.09.20

tabulka


02.04.19

Nové úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny úrazovým pojištěním u VZP, č. smlouvy 1310001770. Plnění se vztahuje na zápasy, tréninky i dopravu.


Starší žáci byli v kraji úspěšní

28.06.2019

   

   Umístění    -  3.místo v krajském přeboru

                      -  2.místo v poháru KFS

Starším žákům FC Spartak Rychnov nad Kněžnou se sezóna vydařila. Zahájili jsme jako obvykle letním soustředěním ve Slatině nad Zdobnicí. Podzimní část jsme zakončili na pěkném 4.místě, se ztrátou 4 bodů na třetí tým Vrchlabí/Trutnov B. Na první SK Vysoké Mýto a našlapaný tým Broumova jsme celou sezónu koukali z úctivé vzdálenosti. Celou zimu jsme poctivě pracovali. S myšlenkou minimálně udržet svou pozici a pokusit se atakovat třetí příčku, což se nám nakonec podařilo s parádním 7 bodovým náskokem! Zvedli jsme se fyzicky, herně, kluci měli do fotbalu chuť. Převládala samá pozitiva. Na nepovedené maličkosti jsme už dávno zapomněli. 

Celou jarní část jsme rovněž bojovali v poháru KFS. Postupně jsme vyřadili týmy z Nového Města n.M., Týniště n.Orl., Velkého Poříčí. Neskutečnou bitvu jsme svedli ve Dvoře Králové n.L, kde jsme si vítězstvím zajistili postup do celkového finále soutěže. Tam jsme nejprve v semifinále porazili tým z Třebechovic. Nestačili jsme pouze na "přerostlý" tým  Roudnice/Kunčice.  

Klukům patří poděkování za dřinu po celý rok. Zvládli jsme 103 tréninkových jednotek a jak se říká - za práce byly koláče. Děkujeme rodičům/fanouškům za podporu po celou sezónu. Měli jsme daleko nejlepší FAN CLUB v soutěži. Zvláštní poděkování patří p.Červinkovi, p.Němečkovi a p.Štěpánkovi, kteří neváhali přispět nějakou tou dobrotou, nebo finančním obnosem. Zapomenout nemůžeme ani na sponzorský dar společnosti FAB/ASSA ABLOY, díky kterému jsme do soutěže vstoupili ve velmi pěkných nových dresech.

Trenéři: Stanislav Káčerík

              Rudolf Procházka

 Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz