AKTUALITY

02.04.19

Nové úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny úrazovým pojištěním u VZP, č. smlouvy 1310001770. Plnění se vztahuje na zápasy, tréninky i dopravu.

Starší dorost odehrál poslední zápas

29.06.2020

FC SPARTAK - TJ Sokol Libchavy 4:2 (1:2). Branky: Veselý 3, Kocman.

V sobotu 20. 6. odehrál starší dorost poslední zápas sezóny a pro ročníky 2001 a 2002 se jednalo i o zápas poslední v mládežnické kategorii. Proti bojovnému a důraznému soupeři jsme se v prvním poločase těžko prosazovali a po dvou hrubkách jsme prohrávali 0:2. Do poločasu jsme snížili a po jasně dominantním výkonu ve druhé půli jsme zcela zaslouženě utkání otočili. Hattrickem se blýskl Veselý a parádní ranou zpoza vápna Kocman.

Končí éra mladíků pod vedením trenérů Zemánka a Rückera, kteří jsou příslibem do budoucnosti pro dospělý rychnovský fotbal. Někteří se již v kádru áčka představili (Veselý, Diblík, Tobiška, Vavera) a většina již má zkušenosti za béčko. Nezbývá než si přát, aby naše mladíky fotbal nepřestal bavit a postupně se stali oporami i v mužském fotbale. Podmínky k tomu jsou vytvořené...

Děkujeme trenérům Mirkovi Zemánkovi a Mirkovi Rückerovi za obětavou, časově a psychicky náročnou práci a za výchovu kvalitních mladíků. Nutno poznamenat, že po drahných letech přichází do dospělé kategorie FC Spartak celý kompletní kádr dorostu a nejenom pár jedinců.

Do kategorie dospělých přecházejí: Zemánek, Veselý, Vavera, Vacek, Tobiška, Rücker, Rott, Plocek, Pavlů, Nosek, Laštovic, Kocman, Effenberk, Diblík, Dapecí a Brůžek.