AKTUALITY

16.08.18

MĚSÍC NÁBORŮ. V úterý 25. září 2018 od 9 do 12 a od 15 do 17 proběhne na stadionu v Rychnově n. Kn. náborová akce pod záštitou FAČR - Měsíc náborů. Akce se mohou zúčastnit děti všech věkových kategorií.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. získal status Sportovní středisko mládeže!


19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.


Starší přípravka si odvezla další cenná vítězství!

24.09.2017

 

V neděli 24.9. jsme odehráli další kolo krajského přeboru na  hřišti mužstva Dobruška/Opočno a dalším naším soupeřem byl tým z Náchoda. Hrálo se na přírodní trávě, která byla velmi zablácená a rozměry hřiště byly pro nás velmi malé. Dalo se očekávat, že to bude dnes více boj než fotbal.

 

Dobruška/Opočno

vs.

FC Spartak Rychnov

 8:16 ( 2 : 10 ) 

Střelci: 

Kameník 4,Kumpošt 3,Filip 3,Koráb 2,Široký 2,Pišl,Hůlka

 První zápas nás očekával tým Dobruška/Opočno, který jako každý tým má obrovskou motivaci přerušit neporazitelnost našich chlapců. Tento tým má jednu silnější pětici hráčů pohromadě, kteří  všichni hrají za okresní výběr. A druhou pětici tvoří většinou hráči mladšího ročníku 2008. Naše kluky jsme od začátku této sezóny rozdělily, abychom byli jako tým hodně vyrovnaní. A to je naše velká výhoda! Kluci si ještě na sebe zvykají, ale stále se zlepšujeme a věříme, že budeme ještě mnohem silnějšími. V tomto boji se naše první pětka velmi dobře prosazovala i když tomu výsledek neodpovídá. Soupeře jsme přiliš nepouštěli do kombinací a celkové hry. První pětka měla na střídání pouze jednoho hráče a tak to bylo i fyzicky dost náročné. Dali jsme si nešťastnou vlastní branku a druhý jsme inkasovali, když jsme se vzadu nedomluvili, kdo bude hlídat soupeřům brejk. Jinak je naše první pětka přehrála a vytvářela si velké šance, které jsme netrestali. Pro naše kreativnější hráče byl terén nevýhodou a naopak pro soupeře byl slibnou šancí se proti nám prosadit důrazem a na velmi úzkém hřišti narušovat naše kombinace. Příště musíme hrát jednodušeji a přizpůsobit naši hru terénu a více střílet. Pro soupeře výsledek 2:2 byl vzhledem k jejich hře hodně dobrý výsledek. Na druhé straně si druhá pětka lehce poradila s mladšími kluky z Dobrušky/Opočna a zvítězila 8:0. Ale hned se otočili týmy a druhá naše pětka nastoupila proti "výběrové" pětce soupeře. Tady bylo vidět, že jsme v klíčovém postavení zaostávali na důraze a hra byla místy velmi vyrovnaná. Soupeř si více věřil a byl v koncovce hladovější i agresivnější a proto zvítězil nad naší druhou pětkou 5:2. V konečném výsledku jsme to ale zvládli a na tomto těžkém terénu si naše postavení v tabulce ještě vylepšili.

 

Náchod

vs.

FC Spartak Rychnov

 4:20 ( 3 : 11 )

 Střelci:

 Kameník 5,Červinka 4,Dýčka 4,Kumpošt 2,Filip 2,Adamec,Pišl,Široký

 Do druhého zápasu jsme nastoupili proti klukům z Náchoda. I tady mají první pětku výraznější než druhou. Výraznější kluci z Náchoda jsou mladší a jsou na míči šikovní. Naši kluci soupeře nepodcenili a od začátku ovládli celé utkání a jednoznačně zvítězili.

 Celkově jsme ukázali sílu ducha vyhrávat takové bojovněší zápasy. Jsme na kluky hrdí, protože i na mokrém terénu předváděli místy rychlé kombinační akce a soupeře mnohdy přehráli dobrou myšlenkou i provedením na míči. Kluci si zaslouží velkou pochvalu za to, jak se v krajské soutěži prezentují a jak zvládají roli lídra naší skupiny. Dnes bylo vidět, že kluci mají dobrou partu, veliký potenciál a věří si zlomit utkání ve svůj prospěch!

 

Děkujeme rodičům a fanouškům za podporu.

 Luboš Dýčka a Jíří Šťovíček

 Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz