AKTUALITY

15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. získal status Sportovní středisko mládeže!


19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.


Starší přípravka v dominantní cestě pokračuje!

08.04.2018

V neděli 8.4. 2018 jsme odehráli další kolo krajského přeboru na  hřišti mužstva Červeného Kostelce. Hrálo se na hrbolaté přírodní trávě s velmi malými rozměry (ideální na 4+1). Soupeři hodně zhušťovali hřiště a tak bylo velmi těžké kombinovat nebo se dostávat do přečíslení individuánimi schopnostmi. Vypadalo to, že to bude více boj než fotbal, ale kluci to solidně zvládli. 

FC SPARTAK RYCHNOV N. KN 11:1 (3:0)Trutnov/Žacléř

Kameník 4,Tomas 2,Dýčka,Červinka,Kumpošt,Filip,Široký

V prvním zápase nás chtěl překvapit soupeř z Trutnova, který se více soustředil na zhušťování prostorů a defenzívu. Kluci si přesto skvěle zahráli kombinačně, měli chuť a tlačili se do brány. Vyhrála fotbalovost a kdybychom proměnili více šancí, tak bychom soupeři nadělili více branek. Musíme kluky pochválit, jak dobře si poradili s nepříjemným soupeřem na tak malém prostoru a pořád chtěli hrát kreativním způsobem.

FC SPARTAK RYCHNOV N. KN 9:3 (3:2) Červený Kostelec 

Filip 2,Červinka2,Tomas,Červinka,Dýčka,Šimon,Adamec

Do druhého zápasu jsme nastoupili s velmi silným soupeřem z Červeného Kostelce. Mají velmi dobré kluky a trenéra, který chtěl hrát taky fotbal. To prospělo k velmi dobrým parametrům skvělého fotbalu se vším co má mít. Nasazení, náboj, kvalitní fotbalové souboje a mentální vyzrálost. Radost se dívat na takové zápasy, které se musí líbit i nezaujatým fanouškům. Naši kluci ukázali velikou vnitřní sílu a schopnosti zvládnout tak těžký zápas s kvalitním soupeřem. Musíme pochválit všechny kluky na každém postu a naše opory, které byly rozdílové v klíčových momentech! Obě naše "pětky" perfektně plnili své prostory, každý hráč "odjezdil" zodpovědně svůj post a pomáháli si navzájem! Kloubok dolů před našimi chlapci, jak v posledních zápasech nepustili tak silného soupeře k žádné šanci a pořád se tlačili ofenzivně na bránu soupeře. Bravo!

Tréninky přínáší dobré ovoce, budeme pracovat dál, protože je před námi mnoho zápasů a kvalitní soupeři se často potkávají a jde o vítěze celé krajské soutěže Královehradeckého kraje.

Děkujeme klukům za naprosto poctivě odpracovaný výkon a chuť přehrát silové týmy tak hezky kombinanční hrou!

Děkujeme našim fanouškům, zvláště maminkám, které s námi tak obětavě tráví svůj volný čas a jsou klukům velkou oporou! Díky!

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz