15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. získal status Sportovní středisko mládeže!

19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.

U11 na turnaji v Chocni

25.03.2018

Dnes jsme odehráli poslední přípravu na jarní sezónu na turnaji v Chocni, kde hrálo 20 týmů. Celí turnaj kluci odehráli bez opor Dýčky a F.Kameníka, kteří hráli turnaj za FC Hradec v Olomouci a na hře to bylo znát.

RK-Vysoké Mýto 1-1 Široký

Úvodní zápas kluci remizovaly po naší hrubce.

RK-FK Pardubice 0-2

Naše jediná prohra s pozdějším vítězem byla zasloužená i když v úvodu jsme měli více šancí, ale ve hře byly Pardubice aktivnější a zaslouženě zvítězily.

RK-LANŠKROUN 4-1 Filip,Červinka,Koráb,Adamec

Zápas pro nás začal dobře M.Filip dal úvodní gol hosté v zápětí srovnali a druhé polovině kluci soupeře jasně přehráli.

RK-Nové Město B 4-0 Červinka 2,Koráb,Tomas

Nad soupeřem kluci zvítězili zaslouženě.

Nakonec jsme skončili ve skupině na 3.místě a hrály o 9. až 12. místo

RK-Nové Město A 6-1  Adamec 2,Široký 2,Tomas,Koráb

Kluci ve 3.minutě vedli 3-0 a soupeře kombinačně jasně přehráli ,akce na jeden dotek se konečně dařilo proměnovat.

RK-MFK Chrudim 3-2  Koráb,Červinka,Tomas

Kluci v 5.minutě prohrávali 0-2 nic se nedařilo,působili jsme odevzdaním dojmem, ale po kontaktní brance dal T.Červinka krásnou vítěznou branku a zajistil nám vítězství.

RK-FK Letohrad  1-1 Tomas

V posledním utkání byla remíza spravedlivá toto utkání moc fotbalovích zážitku nepřineslo.

Nakonec jsme skončili na 9.místě, ale kluci si moc uvědomují jak moc jim chybí když nehraje Luboš Dýčka pro kterého není žadní míč stracený a přidá bojovnost a hlavně fotbalovost. Kluky také táhne v útoku lehkost a myšlenka F.Kameníka, ale budeme si muset zvyknout.

Za dnešní den musím vyzdvihnout T.Červinku, který kluky neúnavně podporoval.Turnaj se mu vyvedl na jedničku.