AKTUALITY

15.01.19

V úterý 26. 2. 2019 v 19:30 se v sídle spolku U Stadionu 1430, Rychnov nad Kněžnou koná Valná hromada FC Spartak Rychnov nad Kněžnou.


15.01.19

V úterý 26. 2. 2019 v 19:30 se v sídle spolku U Stadionu 1430, Rychnov nad Kněžnou koná Valná hromada FC Spartak Rychnov nad Kněžnou.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. získal status Sportovní středisko mládeže!


19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.


U11 zaváhala a ztratila 2 body!

30.04.2018

 

V neděli 29.4. 2018 jsme odehráli další kolo krajského přeboru v Trutnově. Hrálo se na přírodní trávě, která nebyla v dobrém stavu. Hrbolatý terén nám vůbec nevyhovoval a obecně nenabízel moc kombinací z obou stran. Chyběl nám brankář Vojtěch Syrový a tak musel do brány znovu náš skvělý obránce Pepíno (to bude mít Syry drahýJ). Pražilo sluníčko a soupeři byli hodně vyhecovaní.

RK-Třebeš  12-2(4-1)   

Dýčka 3, Široký 2, Tomas 2, Šimon, Kumpošt, Potměšil, Červinka

 

  V prvním zápase jsme hráli proti týmu z Třebše, jejichž hra je více založená na silovém napadání a narušování kombinací, než tvořit hru do ofenzívy. Zápas měl mezi fanoušky jiskřivou atmosféru a naši kluci hledali ideální kombinaci do zakončení. Bohužel jsme museli v první pětce našeho "Lewandowskiho" Míru Filipa dát do obrany, protože jsme museli více zajistit obranu. Mladší kluci měli problém s rychlým řešením situací a silově nestíhali. V útoku chyběla větší kvalita úrovně krajského přeboru a tak především první pětce to hodně stálo na dvou největších a rozdílových tahounech, kteří nechají na hřišti úplně všechno pro tým! Druhá pětka hrála bez oslabení, ale herně tolik nepřesvědčila. Přesto jsme zápas zvládli, ale čekal nás zápas s nepříjemným Trutnovem, kterému hřiště náramně vyhovovalo!

 

RK-Trutnov/Žacléř  8-8(6-4) 

Kameník 2, Červinka 2, Tomas, Široký, Mihulka, Dýčka

Ve druhém zápase na nás naběhl nabuzený tým z Trutnova. Věděli jsme, že to bude mít hodně těžké naše první pětka, která se hodně spoléhala na naše tahouny, kteří schytali hodně ran a jako vždy odehráli všechno bez střídání! Někteří kluci z první pětky se zvedli herně nahoru, ale pro některé to byla ukázka toho, jak musejí přidat ve všech herních parametrech! Ano parta je skvělá, ale musejí se přičinit i ostatní, nelze to hrát na jedincích! I tak to znovu první pětka zvládla a doslova ubojovala dobrý výsledek. Druhá pětka začala velmi dobře. Snažili jsme se kombinovat, ale doslova jsme prohrávali silové souboje, což soupeř vycítil a naložil, když potřeboval. Celkově jsme byli chytřejší, šikovnější na míči, ale chyběl v takovém zápase velký lídr, vůdce, který by na kluky přenesl náboj, víru a zápal to dohrát s grácií! Hodně nás podržel Daniel Šimon, který chytil nejen penaltu, ale celkově si vedl dobře. V zápase jsme vedli 1-0, ale po deseti minutách hry se zranil nejlepší hráč druhé pětky Fanda Kameník a od té doby naše hra postrádala nápad, zápal, nasazení a individuální rozdílovou kvalitu! Právě druhá pětka měla být tahounem celého našeho týmu, ale ukázalo se, že bez Fandy je hodně oslabená, chyběla jiskra a rychlost na té nejvýšší úrovni. V druhé pětce musíme pochválit Honzu "Bale", který si to v obraně skvěle odehrál, byl nápaditý a důsledný!Pár minut před koncem jsme ještě celkově vedli 8-6, ale druhá pětka dostala nešťastné branky po naší nedůslednosti v soubojích. Druhou branku jsme dostali v poslední vteřině. Nehráli jsme tolik srdcem a proto jsme celkově remizovali se soupeřem, kterého bychom měli přehrát chytrostí a fotbalovostí. Naše druhá pětka je velmi vyrovnaná individuálně, mají velký potenciál, ale kluci musí hodně přidat, aby nebyli tak závislí na rozdílovém hráči!

Nejdůležitější je, aby se Fandovi (Özilovi) dobře zahojila zlomená ruka! Pokud se mu vše dobře zahojí, tak se s námi zapojí do zápasů na mezinárodním turnaji v Německu. Hlavně ať se Fanouš zotaví a můžeme se všichni radovat z jeho návratu  na hřiště!

Teď se musíme semknout a vybojovat to za Fandu v krajské soutěži. Bude to těžké, ale největší vítězství bude, když s námi bude opět hrát "Özil". Konečný výsledek v krajské soutěži není tak důležitý, ukázali jsme, že v nabité sestavě patříme k nejlepším v republice!

Kluci, teď budeme bojovat za Fandu, musíme teď ukázat velké srdce! Dokážeme to!

 

 

 

 

Děkujeme rodičům a fanouškům za podporu.

 

Luboš Dýčka a Jiří Šťovíček

 Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz