AKTUALITY

16.08.18

MĚSÍC NÁBORŮ. V úterý 25. září 2018 od 10:00 do 17:00 proběhne na stadionu v Rychnově nad Kněžnou náborová akce pod záštitou FAČR - Měsíc náborů. Akce se mohou zúčastnit děti všech věkových kategorií.

15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. získal status Sportovní středisko mládeže!

19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.

U15 v hale pátá

21.01.2018

21.1. 2018 se strarší žáci zúčastnili dobře obsazeného halového turnaje v Moravanech

Sestava FC Spartak: Jelen - Paleček, Effenberk, Krejčí, Németh - Martínek, Lukášek, Králíček, Gomboš

Základní skupina:

FC SPARTAK RYCHNOV N. KN. 1:2 TJ Opatov

Branka: Lukášek

První utkání turnaje jsme hráli se zdánlivě lehkým soupeřem z Opatova. Nám absolutně nevyšel začátek, asi jsme ještě spali někde v šatně. Na fotbal se nedalo dívat a spíš se hrála nakopávaná. V polovině 16-ti minutové hrací doby se nám podařilo vyrovnat a následně i vstřelit "vedoucí" branku. Tu nám, ale rozhodčí neuznal i když si myslíme, že platit měla. Soupeř na to odpověděl ze své druhé akce zápasu dalším gólem a bylo vymalováno. To jsme ještě netušili, že se jednalo o klíčový zápas turnaje.

FC SPARTAK RYCHNOV N. KN. 3:0 Paramo Pardubice

Branky: Martínek 2x, Gomboš

Druhý zapas se nám povedlo o 100% lépe, kluky z Pardubic jsme k ničemu nepustili a hladce si dokráčeli pro vítězství.

FC SPARTAK RYCHNOV N. KN. 1:3 Moravany

Branka: Martínek

Zápas o všechno se odehrál s domácím týmem, kterému stačila i remíza k postupu z prvního místa. Plán se nám začal hroutit už v první minutě kdy jsme si nepohlídali domácího útočníka a rychle prohrávali. O pět minut bylo ještě hůř když závar před brankou dobře vyřešili znovu domácí. Nesložili jsme zbraně a po brance Lukáše Martínka převzali otěže zápasu. Bohužel jsme si nevytvořili 100% gólovku a po hře vabank inkasovali potřetí. I přes prohru jsme byli na kluky pyšní.

Skupina o umístění:

FC SPARTAK RYCHNOV N. KN. 5:0 Pardubičky

Branky: Martínek 3x, Lukášek, Effenberk

První zápas skupiny poražených jsme hráli už bez stresu a v klidu. Dařili se nám i fotbalové akce a s chutí si zastříleli. Pardubičky jsme přejeli 5:0 a cíl zněl jasně, skončit nejhůře 5-tí.

FC SPARTAK RYCHNOV N. KN. 5:1 TJ OPATOV

Branky: Lukášek 2x, Králíček, Martínek, Effenberk

Odveta s Opatovem začala skvěle, Dostali jsme se rychle do dvoubrankového náskoku a jen škoda že jsme rychle nedali i třetí gól. Soupeř opět z ojedinělé šance snížil a chytil druhý dech. O výsledku rozhodl pět minut před koncem náš snajpr Lukáš Martínek. Opatovu jsme oplatili ostudnou porážku z prvního zápasu a bereme konečné páté místo.

Nejlepším střelcem turnaje byl rychnovák Lukáš Martínek - 7 branek

Skvěle organizovaný turnaj vyhráli kluci ze Žďáru nad Sázavou, kteří předváděli parádní fotbal plny krásných individuálních šancí. Nás mrzí nepostup do semifinále, ale i tak bereme páté místo jako dílčí úspěch. Mnohem více nás těší, že jsme schopni hrát jeden za druhého a prát se i s lepšími soupeřem.