AKTUALITY

15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. získal status Sportovní středisko mládeže!


19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.


U9 doma úspěšná!

16.04.2018

Dne 14.4.2018 proběhlo další kolo Okresního přeboru mladších přípravek

Na hřišti v Rychnově nad kněžnou a účasti domácího FC Spartaku Rychnov nad Kněžnou, Velešov Doudleby nad Orlicí A a FK Kostelec nad Orlicí.

FC SPRATAK RYCHNO N. KN. 5:1 TJ VELEŠOV DOUDLEBY N. O.

Do prvního zápasu jsme nastupovali s Doudlebami, kde se přiznám jsem měl určité obavy, neboť Doudleby jsme v podzimní části neporazili. Po prvních minutách naši kluci předvedli, že se Doudleb nezaleknou  a rázem jsme vedli dva nula. Poté jsme inkasovali gól, ale první půle končila za stavu čtyři jedna pro nás. V druhé půli padl v posledních minutách pouze jeden jediný gól a to do branky Doudebských, a tak skóre skončilo pět jedna pro domácí, kde branky zařídili Domča Charvát 1x, Maty Kuhn 1x, Pepča Prokopec 2x a Honzík Petrů 1x.

FC SPRATAK RYCHNO N. KN. 4:4 FC KOSTELEC N. O.

V druhém kole nás čekal Kostelec nad Orlicí. Od začátku bylo jasné, že toto není lehký soupeř a kluci budou mít hodně práce. Také po prvním poločase jsme prohrávali nula dva a hned v prvních minutách druhého poločasu se zvýšil rozdíl na nula tři. Naši bojovníci poté dali dva rychlé góly a za stavu dva tři pro Kostelec naše šance opět vzrostli. Pak nás čekalo zklamání ve formě gólu a prohrávali jsme dva čtyři. Kluci se nevzdali a nakonec jsme dokázali dát dva góly, které nám zajistili remízu. Vypjatý zápas, kde dvakrát se trefil Domča Charvát a dvakrát Honzík Petrů.

Úžasné sobotní dopoledne s úžasnými kluky.

Trenéři vám moc děkují kluci.Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz