AKTUALITY

15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. získal status Sportovní středisko mládeže!


19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.


U9 zahájila okresní přebor doma

10.04.2018

dne 8.4.2018 pro rychnovskou mladší přípravku začala soutěž Okresního přeboru. Jednalo se o dohrávku posledního kola z podzimní části, která byla odložena z důvodu tehdejší vichřice.

Hrálo se na umělé trávě v Rychnově nad Kněžnou, kde úvodní zápas začal proti Lípě nad Orlicí.

FC SPARTAK RYCHNOV 9:0 (6:0) LÍPA NAD ORLICÍ

Kluci hráli moc pěkný zápas, kde nebyla nouze o pěkné přihrávky. Kluci si dokázali několikrát přihrávat přes celé hřiště aniž by ztratili míč a o zakončení do branky soupeře také nebyla nouze. O poločase byl zápas šest nula pro naše družstvo a konec zápasu byl devět nula pro nás. Branky: Pepa Prokopec 3x, Filda Školník 2x, Domča Charvát 3x a Maty Kuhn 1x.

FC SPARTAK RYCHNOV 0:9 (0:3) sOLNICE/čERNÍKOVICE

Druhý zápas nás zaskočila Solnice/Černíkovice, kde tito kluci byli favorité celého kola, a i když jsme si dokázali vytvořit několik šancí, tak nám nebylo přáno dostat míč za brankáře soupeře. Tento zápas skončil devět nula pro Solnici/Černíkovice.

FC SPARTAK RYCHNOV 4:0 (2:0) ČASTOLOVICE

Ve třetím a konečném zápase kola nás čekalo družstvo Častolovic, kde jsme se opět dostali do pohody, kdy kluci si začali přihrávat a do poločasu jsme dokázali trefit dvakrát soupeřovu branku. V druhém poločase kluci navýšili náskok na konečných čtyři nula pro nás. Branky: Pepa Prokopec 1x, Domča Charvát 1x, Ráďa Lorenc 1x, Ondra Kocman 1x.

Klukům moc děkuji a těším se na další zápasy. Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz