AKTUALITY

26.08.19


02.04.19

Nové úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny úrazovým pojištěním u VZP, č. smlouvy 1310001770. Plnění se vztahuje na zápasy, tréninky i dopravu.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. - SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE


Vítězství nad Vrchlabím podtrhl Vavera

10.06.2019

V parném nedělním počasí jsme přivítali v posledním domácím utkání hráče Vrchlabí. Hosté z hor dorazili těsně před zápasem a z lehkého rozcvičení vlétli do utkání. Tomu předcházelo slavnostní předávání pamětních dresů dvou třístovkařům - Michalu Bárnetovi a Míroslavu Pupsovi. Oba v letošní sezóně dosáhli na metu 300 utkání v krajském fotbale.


Na hostech nebyla znát žádná cestovní únava, hned v úvodu zápasu se ujali iniciativy. Jen díky Davidu Holoubkovi nešli hosté rychle do vedení. Postupem času se začali osmělovat v útočení rychnováci, což vyústilo v branku Počtýnského! V závěru poločasu ještě domácí zahodili několik tutovek a tak se šlo do kabin za stavu "pouze" 1:0.

Druhý poločas již byla znát únava z vedra a hlavně hosté, kteří využili své jediné střídání, odcházeli fyzicky. Domácí se však horko těžko dostávali do šancí a když šance přišla tak je nedokázali proměnit. Až v závěru se konečně prosadil Roman Zajíček a bylo hotovo. 

Po taktickém střídaní v závěru utkání se na hřiště dostal i dorostenec a ortodoxní stoper Lukáš "Lavi" Vavera. První start za Ačko ozdobil sólem od půlky hřiště a nekompromisní ranou prostřelil brankáře Švejdara.

Vítězstvím udělali hráči Spartaku předposlední krok k záchraně přeboru, ten poslední musí borci udělat příští týden v derby!!!

 
Sestavy:
Holoubek David
Pups Miroslav
Mňuk Michael (87.Bittner Martin)
Brandejs Lukáš
Stieber Ondřej
Pohl Stanislav
Kábrt Jan
Bárnet Michal (C)
Veselý Dominik
Zajíček Roman (89.Zemánek Tomáš)
Počtýnský Jiří (90.Vavera Lukáš)
 
Bittner Martin
Zemánek Tomáš
Vavera Lukáš
Junek Lukáš
 
Švejdar Jan
Hanuš Marek
Kršík Dominik
Cink Jonáš
Kout Zdeněk (C)
Hladík Patrik
Fink Jan
Matěják Ondřej
Fišar Tomáš
Žďárský Petr (37.Tomčík Milan)
Navrátil Tomáš
 
Tomčík MilanKarty:
30. Stieber Ondřej   10. Kout Zdeněk
21. Fink Jan
     Brůžek Václav, předseda (domácí):
Vzhledem k ostatním výsledkům jsme potřebovali nutně vyhrát, což hráčům na hřišti svazovalo nohy a kdo ví, jak by se zápas vyvíjel, kdyby v úvodu Holoubek nevytáhl míč na břevno. Po brance Počtýnského, měl několikrát pojistku na kopačce Zajíček, ale naší nervovou soustavu uklidnil až tři minuty před koncem. Velká gratulace našemu dorostenci Vaverovi, který nastoupil na poslední minutu a zkušeně vstřelil třetí branku. Škoda, že nepřišlo více diváků, ale hrstce nejvěrnějších patří dík.Petr Zieris - trenér (hosté):
Všichni hráči, kteří ke včerejšímu zápasu nastoupili zaslouží uznání a dík, jelikož na hřišti nechali vše ze svého umění a fyzického fondu.Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz