AKTUALITY

26.08.19

02.04.19

Nové úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny úrazovým pojištěním u VZP, č. smlouvy 1310001770. Plnění se vztahuje na zápasy, tréninky i dopravu.

15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. - SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE

Vítězství nad Vrchlabím podtrhl Vavera

10.06.2019

V parném nedělním počasí jsme přivítali v posledním domácím utkání hráče Vrchlabí. Hosté z hor dorazili těsně před zápasem a z lehkého rozcvičení vlétli do utkání. Tomu předcházelo slavnostní předávání pamětních dresů dvou třístovkařům - Michalu Bárnetovi a Míroslavu Pupsovi. Oba v letošní sezóně dosáhli na metu 300 utkání v krajském fotbale.

Na hostech nebyla znát žádná cestovní únava, hned v úvodu zápasu se ujali iniciativy. Jen díky Davidu Holoubkovi nešli hosté rychle do vedení. Postupem času se začali osmělovat v útočení rychnováci, což vyústilo v branku Počtýnského! V závěru poločasu ještě domácí zahodili několik tutovek a tak se šlo do kabin za stavu "pouze" 1:0.

Druhý poločas již byla znát únava z vedra a hlavně hosté, kteří využili své jediné střídání, odcházeli fyzicky. Domácí se však horko těžko dostávali do šancí a když šance přišla tak je nedokázali proměnit. Až v závěru se konečně prosadil Roman Zajíček a bylo hotovo.

Po taktickém střídaní v závěru utkání se na hřiště dostal i dorostenec a ortodoxní stoper Lukáš "Lavi" Vavera. První start za Ačko ozdobil sólem od půlky hřiště a nekompromisní ranou prostřelil brankáře Švejdara.

Vítězstvím udělali hráči Spartaku předposlední krok k záchraně přeboru, ten poslední musí borci udělat příští týden v derby!!!

Brůžek Václav, předseda (domácí):
Vzhledem k ostatním výsledkům jsme potřebovali nutně vyhrát, což hráčům na hřišti svazovalo nohy a kdo ví, jak by se zápas vyvíjel, kdyby v úvodu Holoubek nevytáhl míč na břevno. Po brance Počtýnského, měl několikrát pojistku na kopačce Zajíček, ale naší nervovou soustavu uklidnil až tři minuty před koncem. Velká gratulace našemu dorostenci Vaverovi, který nastoupil na poslední minutu a zkušeně vstřelil třetí branku. Škoda, že nepřišlo více diváků, ale hrstce nejvěrnějších patří dík.

Petr Zieris - trenér (hosté):
Všichni hráči, kteří ke včerejšímu zápasu nastoupili zaslouží uznání a dík, jelikož na hřišti nechali vše ze svého umění a fyzického fondu.