15.09.20

tabulka

02.04.19

Nové úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny úrazovým pojištěním u VZP, č. smlouvy 1310001770. Plnění se vztahuje na zápasy, tréninky i dopravu.

V přípravě remíza

07.06.2020

SK Týniště n. Orl. - FC SPARTAK 3:3 (2:3). Branky: Počtýnský, Mňuk, Zajíček.

V sobotu 6. 6. jsme se po tříměsíční pauze představili v přípravném zápase. Na perfektně střiženém a připraveném trávníku, o jakém si na domácím hřišti můžeme jen nechat zdát, na nás domácí vlítli a po patnácti minutách vedli 2:0. Poté jsme přeskupili sestavu, domácí odpadli a nám se podařilo ještě do poločasu skóre otočit. Nejprve dvěma rychlými brankami srovnali Počtýnský a Mňuk. Gólem do šatny určil stav první půle Zajíček. Do druhého poločasu vyslaly oba týmy značně kombinované sestavy. Skórovat se podařilo jen domácím a tak skončil zápas remízou 3:3. Poděkování patří početnému kotli našich skvělých fanoušků, kteří vytvořilil přípravnému utkání skvělou atmosféru.