AKTUALITY

02.04.19

Nové úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny úrazovým pojištěním u VZP, č. smlouvy 1310001770. Plnění se vztahuje na zápasy, tréninky i dopravu.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. - SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE


Vyhodnocení podzimní části - starší žáci

13.11.2018

Do nového ročníku jsme vstoupili 5 denním soustředěním ve Slatině nad Zdobnicí. Výborné podmínky a zázemí místního fotbalového klubu zde máme již několik let vyzkoušené a byli jsme opět nad míru spokojeni. Soustředění absolvoval prakticky celý tým i s novými posilami M.Leimerem a V.Holancem z Doudleb n.Orl. a M.Štěpánkem z Častolovic. Všichni okamžitě zapadli do týmu a spokojenost byla doposud oboustranná. Tým starších žáků absolvuje krajský přebor, který je "posílen" o tým SK Vysoké Mýto z Pardubicka.   Do posledních dnů před začátkem soutěže jsme tým ještě dolaďovali a nakonec jsme  převzali i 2 borce z mladších žáků, jmenovitě L.Pišla a J.Palečka, pro které byl přechod o stupínek výše rozhodně těžký, ale kluci se v průběhu podzimu rozhodně neztratili.

 Do soutěže jsme vstupovali s respektem, ale zároveň sebevědomě, že budeme chtít předvést co nejlepší hru a bojovat o co nejlepší výsledky. Vstup do soutěže se nám vydařil a po dvou jednoznačných výhrách jsme narazili na tým z Vysoké Mýta. I přes prohru 0:1 jsme klukům poděkovali za výborný výkon. V těchto výkonech jsme herně i výsledkově pokračovali, než nás uprostřed soutěže potkal pokles formy a především zdravotní výpadek u některých hráčů, po kterém jsme ztratili dvě utkání, ve kterých jsme nebodovali. Kluci možná i v některých momentech polevili morálně, nebojovalo se tak, jak jsme od nich očekávali. Bylo to v zápasech, ve kterých jsme asi měli bodovat. O to lepší byl konec podzimu, kdy nás v posledních kolech čekal těžký los. Mimo výbuchu v Broumově jsme vše zvládli velmi dobře. Výborný výkon kluci předvedli v posledním zápase s týmem Vrchlabí/Trutnov, kdy i sami sebe přesvědčili o tom, že máme na to na jaře bojovat o "stupně vítězů". Musíme se ovšem na jarní část poctivě připravit.

R.Procházka, S.KáčeríkNávrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz