AKTUALITY

17.06.19

tabulka


02.04.19

Nové úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny úrazovým pojištěním u VZP, č. smlouvy 1310001770. Plnění se vztahuje na zápasy, tréninky i dopravu.


15.05.18

FC Spartak Rychnov n. Kn. - SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE


u13 přehráli Černilov a přiblížili se na čelo

03.11.2018

 

 

 

Mladší žáci U13 zářili!

 

 V sobotu 3. 11. 2018 jsme v domácím prostředí odehráli  poslední 10. kolo krajského přeboru v podzimní části. Hrálo se na mokré umělé trávě za občasného deště.

 

Museli jsme se obejít bez našeho hlavního kouče "Mourinha" Jirky Šťovíčka, který musel být na semináři trenérů licence B. A dále nám chybělo několik hráčů, kteří patří do naší skvělé party kluků! Je to Tadeáš Červinka, Míša Tomas, Míra Filip, Pavel Kumpošt. Těšíme se, až se s námi zapojí do tréninku.

 

V prvním zápase jsme hráli proti SK Třebechovice p. O.a zápas byl zcela jednoznačný a  radost pohledět na krásné kombinace a velkou chuť hrát. Od začátku v kabině bylo vidět, jak si chceme s našimi chlapci dokázat, že máme vnitřní sílu týmu a kvalitu. Jsou to moc příjemné chvíle být součásti tak vyjímečného týmu, který má nesporně obrovskou kvalitu, kterou prokázali tak elegantně na hřišti! Jako tréner jsem už na pátečním tréninku cítil z nás všech energií, vnitřní sílu, úsměvy od ucha k uchu a kamarádství! Pro tyto chvíle trenér žije, blázní! Bravo!

 

Sestavy:

 

Šimon Daniel, Vojta Syrový, Hůlka Jakub, Koráb Josef, Adamec Jan,  Široký Filip, Dýčka Luboš (C), Kameník František, Horák Dominik, Brož Samuel, Jiří Šťovíček, Preclík Pavel

 

 FC Spartak Rychnov n. Kn. - SK Třebechovice p. O 7:0

 

( 3 : 0)

 

Střelci:

 

1x Adamec Jan, 1x Brož Samuel, 3x Kameník František, 1x Dýčka Luboš (C), 1x Preclík Pavel

 

 FC Spartak Rychnov n. Kn. - FK Černilov5:2

 Střelci:

2x Brož Samuel, 1x Kameník František, 1x Brož Samuel, vlastní 

 

Dlouho očekávaný zápas s lídrem tabulky FK Černilov byl tady! Chtěli jsme před domácím publikem ukázat, že naši chlapci svou fotbalovostí a bojovností mohou přehrát soupeře, který má tým postavený hlavně z ročníku 2006. V sestavě jsem udělal nové rozestavení, které si myslíme, že je velmi účinné, stěžejní a vyvážené proti velmi silnému soupeři. Ze středu zálohy se posunul na stopera Luboš Dýčka, který tak v obraně organizoval naši hru a četl soupeřovu hru dopředu. Místo našeho kapitána se do středu posunul Fanda Kameník, ale nebyla to jeho pozice. V průběhu zápasu se z kraje zálohy prohodil s Fílou Širokým a vše si sedlo lépe!  Od té chvíle jsme na hřišti byli více na míči, byli jsme více při chuťi kombinovat a naše ofenzivní síla byla nebezpečná, zvlášť z Fandovy strany, kde měl více prostoru. Zápas měl pravý fotbalový náboj, oba týmy si to chtěli férově rozdat a ukázat, kdo je lepší lídr celé tabulky krajské soutěže. Bylo velmi sympatické a příjemné vidět, jak se ostatní naši kluci připojili maximálně svým dílem k celé kolektivní hře. Naše hra byla velmi dobře vyztužena individuálními výkony na klíčových postech. Luba Dýčka prokázal svou univerzálnost a kvalitu. Fíla Široký si hodně odpracoval ve středu hřiště a Fanda deklasoval obranu soupeře rychlými přechody do útoku. Musím pochválit Honzu Adamce, který si na levé obraně počínal velmi zkušeně, hrál chytře a dobře četl hru. Na druhé straně obrany se dobře chytil Pavel Preclík, který se perfektně zapojil do výborně hrající obrany, která byla základem pro naši hru. Další potěšení je určitě z Dominika Horáka, který ukázal, že má na to hrát i na kraji zálohy, pracoval dobře pro tým a zaměstnávál taky obranu soupeře. Další je Sam Brož, který se nechal vyhecovat a bojoval pro tým, prosadil se i střelecky. Jířa Šťovíček ukázal, že svou bojovností pomůže týmu i z lavičky. Pepa Koráb svou zarputilostí a charakterem vnášel do hry jiskru bojovnosti. V prním zápase Kuba Hůlka pomáhal ve hře svou rozvahou řešit s klidem herní situace. Naši brankáři neudělali chybu a dobře četli hru. Jsem rád taky za Vojtu Syrového, který velmi dobře rozehrával a ukázal kvalitu. Dan Šimon ukázal svou sílu brankáře v těžkých situacích a taky byl naší oporou! Zaslouženě jsme zvítězili a mohli přidat ještě další branky, kdybychom proměnili vyložené šance. Na druhou stranu musíme uznat, že i soupeř měl některé šance a neproměnil. V zápase jsme měli větší hlad, kondici a fotbalovost.

 

Určitě jsme měli zdravý respekt k soupeři, ale chtěli jsme hlavně ukázat naši pravou tvář, kdy nás baví hrát fotbal, kdy jsme těžce předvídatelní a čitelní. Kdy jindy prokázat svou fotbalovost, než v takto těžkých a krásných zápasech. Kdo naše kluky zná, tak ví, že tu fotbalovost v sobě mají a je potřeba správně optimalizovat naši sestavu, kde si kluci navzájem pomohou a kde velké indivividuality drží na klíčových místech otěže zápasu a zapojí se všichni svým dílem. Jinak to nejde a to je ta nejlepší cesta jak uspět a radovat se ze hry!

 

Jako trenér děkuji všem chlapům za dnešní nejlepší výkon celé podzimní části!

 

Za nás trenéry chci poděkovat všem klukům za tuto novou část sezóny, děkujeme taky rodičům za skvělé kamarádství a výbornou partu! Děti to vnímají a určitě to vnáší do atmosféry větší motivaci a radost do jejich hry! Díky Vám všem okolo našeho týmu!

Celková tabulka krajského přeboru.

 

 

PořadíTýmZápasyVRPSkóreBody
1   FK Černilov 20 17 0 3 118:26 51
2   FC Spartak Rychnov n. Kn. 20 16 1 3 110:20 49
3   SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 20 15 2 3 98:33 47
4   TJ Sokol Třebeš II. 18 12 3 3 98:24 39
5   FK Kostelec n. O./AFK Častolovice 20 9 1 10 75:63 28
6   SK Týniště n. O. 18 7 1 10 34:63 22
7   SK Třebechovice p. O. 20 4 0 16 18:97 12
8   TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v O. h. 18 1 2 15 16:99 5
9   MFK Nové Město n. M. 20 0 2 18 9:151 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Luboš Dýčka a Jíří Šťovíček

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Návrat na úvodní stránku
Hlavní partneři:
město Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Škoda Auto MATRIX
Ostatní partneři:
energolar nejobklady bonnyfit uniprint dapi jolly joker kovo drašnar masáže Ulrich TELUX SYNYT TESS
© 2012-2014 fotbal-rychnov.cz