Kategorie
Všechny kategorie
SPARTAK
SPARTAK "B"
SPARTAK U19
SPARTAK U17
SPARTAK U15
SPARTAK U13
SPARTAK U11
SPARTAK U9
SPARTAK U7
Pohybovky
Zápasy
Změnit sezónu:
Zápas | Typ | Skóre | Kategorie | Datum |
---|---|---|---|---|
SK Červený Kostelec vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | A tým | 16.06.2024 17:00 | |
TJ Sokol Třebeš vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | A tým | 09.06.2024 17:00 | |
SPARTAK vs. FK Chlumec nad Cidlinou B | Mistrovské utkání | A tým | 02.06.2024 14:00 | |
SK Dobruška vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | A tým | 25.05.2024 17:00 | |
SPARTAK vs. FK Náchod | Mistrovské utkání | A tým | 19.05.2024 14:00 | |
SK Solnice vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | A tým | 12.05.2024 14:00 | |
SK Libčany vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | A tým | 27.04.2024 17:00 | |
SPARTAK vs. SK Jičín | Mistrovské utkání | A tým | 27.04.2024 17:00 | |
SPARTAK vs. FK Jaroměř | Mistrovské utkání | A tým | 21.04.2024 14:00 | |
SPARTAK vs. SK Červený Kostelec | Mistrovské utkání | starší ŽÁCI | 20.04.2024 09:30 | |
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | A tým | 13.04.2024 17:00 | |
SPARTAK vs. AFK Hronov | Mistrovské utkání | B tým | 07.04.2024 16:30 | |
SPARTAK vs. SK Česká Skalice | Mistrovské utkání | A tým | 07.04.2024 13:30 | |
SK Solnice vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | starší ŽÁCI | 06.04.2024 14:00 | |
SK Lázně Bělohrad vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | A tým | 31.03.2024 16:30 | |
SPARTAK vs. Nová/Stará Paka | Mistrovské utkání | starší ŽÁCI | 30.03.2024 12:30 | |
TJ Spartak Opočno vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | B tým | 30.03.2024 16:30 | |
SPARTAK vs. TJ Slavoj Teplice n. M. | Mistrovské utkání | B tým | 24.03.2024 15:00 | |
SPARTAK vs. Hořice | Mistrovské utkání | A tým | 24.03.2024 12:00 | |
FK Jaroměř vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | starší ŽÁCI | 23.03.2024 09:00 | |
FK Jaroměř vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | starší DOROST | 23.03.2024 12:30 | |
SPARTAK vs. Baník Žacléř | Mistrovské utkání | mladší DOROST | 23.03.2024 09:30 | |
FK Jaroměř vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 1:3 | mladší DOROST | 17.03.2024 11:30 |
SPARTAK vs. TJ Dvůr Králové n.L. | Mistrovské utkání | 5:2 | starší DOROST | 16.03.2024 09:30 |
TJ Dvůr Králové n.L. vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 1:2 | A tým | 16.03.2024 15:00 |
SPARTAK vs. FK Kostelec n. Orl. | Přátelské utkání | 6:2 | starší ŽÁCI | 10.03.2024 11:30 |
SPARTAK vs. Spartak Police nad Metují | Mistrovské utkání | 2:5 | A tým | 09.03.2024 12:00 |
SPARTAK vs. SK Babí | Mistrovské utkání | 3:3 | mladší DOROST | 09.03.2024 09:15 |
SPARTAK vs. FC Zdelov 1963 | Přátelské utkání | 7:2 | B tým | 09.03.2024 15:00 |
SK Jičín vs. SPARTAK | Pohárové utkání | 5:2 | starší ŽÁCI | 03.03.2024 14:00 |
SPARTAK vs. MFK Chrudim B | Přátelské utkání | 1:2 | A tým | 02.03.2024 12:00 |
SPARTAK vs. FK Letohrad "B" | Přátelské utkání | 5:5 | B tým | 02.03.2024 10:00 |
SPARTAK vs. FK Česká Třebová | Přátelské utkání | 3:0 | A tým | 24.02.2024 12:00 |
SPARTAK vs. FC Nový Hradec Králové | Pohárové utkání | 6:0 | starší ŽÁCI | 24.02.2024 15:00 |
SPARTAK vs. SK Holice | Přátelské utkání | 1:2 | A tým | 17.02.2024 12:30 |
SPARTAK vs. 1.FC Žamberk | Přátelské utkání | 2:2 | starší ŽÁCI | 17.02.2024 09:30 |
SPARTAK vs. TJ Sokol Zábrodí - V. Poříčí | Pohárové utkání | 2:1 | starší ŽÁCI | 10.02.2024 15:00 |
SPARTAK vs. FK Černilov | Pohárové utkání | 3:1 | starší DOROST | 10.02.2024 12:15 |
TJ Sokol Libchavy vs. SPARTAK | Přátelské utkání | 2:5 | B tým | 10.02.2024 12:00 |
Ústí nad Orlicí vs. SPARTAK | Přátelské utkání | 2:1 | A tým | 10.02.2024 10:00 |
SPARTAK vs. FK Černilov | Přátelské utkání | 2:2 | A tým | 04.02.2024 14:45 |
SPARTAK vs. FK Česká Třebová | Přátelské utkání | 5:2 | starší ŽÁCI | 03.02.2024 09:30 |
SPARTAK vs. FK Jaroměř | Pohárové utkání | 2:0 | starší ŽÁCI | 27.01.2024 15:00 |
SPARTAK vs. RMSK Cidlina Nový Bydžov B | Přátelské utkání | 1:8 | B tým | 27.01.2024 12:00 |
SK Nemošice vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | mladší DOROST | 19.11.2023 10:15 | |
FK Choceň vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 5:0 | mladší DOROST | 12.11.2023 14:00 |
RMSK Cidlina Nový Bydžov B vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:3 | starší DOROST | 11.11.2023 10:00 |
SK Třebechovice vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 0:9 | starší ŽÁCI | 11.11.2023 10:30 |
SPARTAK vs. TJ Sokol Třebeš | Mistrovské utkání | 1:3 | A tým | 11.11.2023 14:00 |
FK Chlumec nad Cidlinou B vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:2 | A tým | 05.11.2023 14:00 |
TJ Sokol Černíkovice vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 3:2 | mladší ŽÁCI | 05.11.2023 09:00 |
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 1:4 | mladší ŽÁCI | 05.11.2023 11:00 |
SPARTAK vs. Tj Slovan Broumov | Mistrovské utkání | 22:2 | starší ŽÁCI | 05.11.2023 09:00 |
SPARTAK vs. SK Červený Kostelec | Mistrovské utkání | 18:3 | starší PŘÍPRAVKA | 05.11.2023 11:00 |
SPARTAK vs. FC Vrchlabí | Mistrovské utkání | 5:1 | starší DOROST | 04.11.2023 09:30 |
SPARTAK vs. SK Červený Kostelec | Mistrovské utkání | 14:1 | starší ŽÁCI | 04.11.2023 10:30 |
SK Pardubičky vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 11:0 | mladší DOROST | 29.10.2023 10:00 |
SPARTAK vs. Lokomotiva Hradec Králové | Mistrovské utkání | 2:2 | B tým | 29.10.2023 14:30 |
SPARTAK vs. SK Dobruška | Mistrovské utkání | 0:0 | A tým | 29.10.2023 11:30 |
SK Solnice vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 0:0 | mladší ŽÁCI | 29.10.2023 09:00 |
FK Vysoká nad Labem vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 4:1 | mladší ŽÁCI | 29.10.2023 10:00 |
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:2 | mladší ŽÁCI | 29.10.2023 11:00 |
TJ Lánov vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 3:5 | starší DOROST | 28.10.2023 11:00 |
SPARTAK vs. SK Dobruška - Spartak Opočno | Mistrovské utkání | 21:4 | starší PŘÍPRAVKA | 28.10.2023 09:00 |
SPARTAK vs. Tj Slovan Broumov | Mistrovské utkání | 8:4 | starší PŘÍPRAVKA | 28.10.2023 11:00 |
SPARTAK vs. FK Chlumec nad Cidlinou B | Mistrovské utkání | 1:2 | mladší DOROST | 22.10.2023 10:30 |
SPARTAK vs. TJ Sokol Černíkovice | Mistrovské utkání | 0:4 | mladší ŽÁCI | 22.10.2023 09:00 |
SPARTAK vs. FK Vysoká nad Labem | Mistrovské utkání | 0:3 | mladší ŽÁCI | 22.10.2023 10:00 |
SPARTAK vs. TJ Sokol Malšova Lhota | Mistrovské utkání | 0:3 | mladší ŽÁCI | 22.10.2023 11:00 |
SPARTAK vs. FK Jaroměř | Mistrovské utkání | 1:2 | starší DOROST | 21.10.2023 09:30 |
TJ Lokomotiva Meziměstí vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:4 | B tým | 21.10.2023 15:30 |
SK Dobruška - Spartak Opočno vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:6 | starší ŽÁCI | 21.10.2023 10:00 |
FK Náchod vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 4:2 | A tým | 21.10.2023 10:15 |
MFK Nové Město n. M. vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 10:6 | starší PŘÍPRAVKA | 21.10.2023 15:00 |
SK Dobruška - Spartak Opočno vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 5:13 | starší PŘÍPRAVKA | 21.10.2023 14:00 |
SPARTAK vs. SK Solnice | Mistrovské utkání | 2:1 | A tým | 15.10.2023 13:00 |
SPARTAK vs. TJ Sokol Malšova Lhota | Mistrovské utkání | 0:0 | B tým | 15.10.2023 16:00 |
SPARTAK vs. SK Solnice | Mistrovské utkání | 1:3 | starší ŽÁCI | 14.10.2023 09:30 |
TJ Dvůr Králové n.L. vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:6 | starší DOROST | 14.10.2023 14:00 |
FC Nový Hradec Králové vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:1 | mladší DOROST | 14.10.2023 12:30 |
SK Jičín vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:0 | A tým | 08.10.2023 13:00 |
FC Zdelov 1963 vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 4:4 | B tým | 08.10.2023 16:00 |
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 0:1 | starší ŽÁCI | 07.10.2023 10:00 |
SPARTAK vs. FC Nový Hradec Králové | Mistrovské utkání | 0:0 | starší DOROST | 07.10.2023 09:30 |
SPARTAK vs. Slavia Hradec Králové | Mistrovské utkání | 0:5 | mladší DOROST | 07.10.2023 10:30 |
FK Náchod vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 11:6 | starší PŘÍPRAVKA | 07.10.2023 11:00 |
MFK Nové Město n. M. vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:15 | starší PŘÍPRAVKA | 07.10.2023 10:00 |
SPARTAK vs. SK Libčany | Mistrovské utkání | 2:3 | A tým | 01.10.2023 13:00 |
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 0:3 | starší DOROST | 01.10.2023 10:00 |
TJ Sokol Malšova Lhota vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:1 | mladší DOROST | 01.10.2023 12:30 |
SPARTAK vs. TJ Sokol Javornice | Mistrovské utkání | 3:0 | B tým | 01.10.2023 16:00 |
SPARTAK vs. Tj Slovan Broumov | Mistrovské utkání | 5:0 | starší ŽÁCI | 30.09.2023 09:30 |
SPARTAK vs. SK Dobruška - Spartak Opočno | Mistrovské utkání | 12:3 | starší PŘÍPRAVKA | 30.09.2023 09:00 |
SPARTAK vs. SK Červený Kostelec | Mistrovské utkání | 19:7 | starší PŘÍPRAVKA | 30.09.2023 11:00 |
FK Kostelec n. Orl. vs. SPARTAK | Pohárové utkání | 3:0 | B tým | 27.09.2023 16:30 |
Spartak Police nad Metují vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:7 | starší ŽÁCI | 24.09.2023 13:00 |
FK Jaroměř vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:0 | A tým | 24.09.2023 16:30 |
FC České Meziříčí vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 5:3 | B tým | 23.09.2023 16:30 |
SPARTAK vs. RMSK Cidlina Nový Bydžov B | Mistrovské utkání | 0:4 | starší DOROST | 23.09.2023 09:30 |
SPARTAK vs. FK Orlicko | Mistrovské utkání | 1:9 | mladší DOROST | 23.09.2023 10:30 |
SPARTAK vs. TJ Slavoj Předměřice | Mistrovské utkání | 2:2 | B tým | 17.09.2023 16:30 |
SPARTAK vs. SK Týniště nad Orlicí | Mistrovské utkání | 4:0 | A tým | 17.09.2023 13:30 |
FC Vrchlabí vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:1 | starší DOROST | 17.09.2023 14:00 |
SPARTAK vs. FK Černilov | Mistrovské utkání | 7:0 | starší ŽÁCI | 16.09.2023 09:30 |
SK Solnice vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 5:1 | mladší ŽÁCI | 16.09.2023 09:00 |
FK Vysoká nad Labem vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 0:1 | mladší ŽÁCI | 16.09.2023 10:00 |
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 1:2 | mladší ŽÁCI | 16.09.2023 11:00 |
FK Kostelec n. Orl. vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 5:3 | mladší DOROST | 16.09.2023 10:30 |
SK Červený Kostelec vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:16 | starší PŘÍPRAVKA | 16.09.2023 11:00 |
MFK Nové Město n. M. vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 6:8 | starší PŘÍPRAVKA | 16.09.2023 10:00 |
SPARTAK vs. Lhota pod Libčany | Mistrovské utkání | 1:1 | mladší DOROST | 10.09.2023 10:30 |
FK Chlumec nad Cidlinou B vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 11:2 | mladší ŽÁCI | 10.09.2023 11:00 |
FK Vysoká nad Labem vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 10:1 | mladší ŽÁCI | 10.09.2023 12:00 |
SPARTAK vs. SK Červený Kostelec | Mistrovské utkání | 28:3 | starší PŘÍPRAVKA | 10.09.2023 09:00 |
SPARTAK vs. FK Náchod | Mistrovské utkání | 8:7 | starší PŘÍPRAVKA | 10.09.2023 11:00 |
SK Česká Skalice vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 0:2 | A tým | 10.09.2023 17:00 |
SK Česká Skalice vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 0:6 | starší ŽÁCI | 10.09.2023 14:30 |
FK Černilov vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 4:1 | B tým | 10.09.2023 17:00 |
SPARTAK vs. TJ Lánov | Mistrovské utkání | 2:0 | starší DOROST | 09.09.2023 09:30 |
FK Jaroměř vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 4:1 | starší DOROST | 03.09.2023 13:30 |
SPARTAK vs. FK Náchod B | Mistrovské utkání | 3:0 | B tým | 03.09.2023 17:34 |
SPARTAK vs. SK Lázně Bělohrad | Mistrovské utkání | 3:0 | A tým | 03.09.2023 14:00 |
Sokol Stěžery vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 3:0 | mladší DOROST | 02.09.2023 13:30 |
SPARTAK vs. TJ Sokol Zábrodí - V. Poříčí | Mistrovské utkání | 11:2 | starší ŽÁCI | 02.09.2023 09:30 |
TJ Sokol Černíkovice vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 1:1 | mladší ŽÁCI | 02.09.2023 13:00 |
FK Vysoká nad Labem vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 0:0 | mladší ŽÁCI | 02.09.2023 14:00 |
TJ Sokol Malšova Lhota vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:1 | mladší ŽÁCI | 02.09.2023 15:00 |
SK Červený Kostelec vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 1:32 | starší PŘÍPRAVKA | 02.09.2023 11:00 |
Tj Slovan Broumov vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 3:30 | starší PŘÍPRAVKA | 02.09.2023 12:00 |
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | mladší PŘÍPRAVKA | 02.09.2023 09:00 | |
TJ Sokol Černíkovice vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | mladší PŘÍPRAVKA | 02.09.2023 10:00 | |
FC Nový Hradec Králové vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 3:2 | starší DOROST | 30.08.2023 17:30 |
Hořice vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 0:4 | A tým | 27.08.2023 17:00 |
AFK Hronov vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:4 | B tým | 27.08.2023 17:00 |
SPARTAK vs. Sparta Kutná Hora | Mistrovské utkání | 1:3 | mladší DOROST | 27.08.2023 10:30 |
SK Solnice vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 6:0 | mladší ŽÁCI | 27.08.2023 09:00 |
TJ Sokol Malšova Lhota vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 4:0 | mladší ŽÁCI | 27.08.2023 10:00 |
SPARTAK vs. SK Dobruška - Spartak Opočno | Mistrovské utkání | 13:9 | starší PŘÍPRAVKA | 27.08.2023 09:00 |
SPARTAK vs. Tj Slovan Broumov | Mistrovské utkání | 25:4 | starší PŘÍPRAVKA | 27.08.2023 11:00 |
SPARTAK vs. TJ Dvůr Králové n.L. | Mistrovské utkání | 5:0 | starší DOROST | 26.08.2023 09:30 |
FK Kostelec n. Orl. vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:4 | starší ŽÁCI | 26.08.2023 10:30 |
SPARTAK vs. SK Týniště nad Orlicí | Mistrovské utkání | 2:1 | starší DOROST | 23.08.2023 17:30 |
TJ Sokol Javornice vs. SPARTAK | Pohárové utkání | 1:5 | B tým | 23.08.2023 18:00 |
SPARTAK vs. TJ Dvůr Králové n.L. | Mistrovské utkání | 1:1 | A tým | 20.08.2023 14:00 |
SPARTAK vs. TJ Spartak Opočno | Mistrovské utkání | 0:0 | B tým | 20.08.2023 17:00 |
SK Polička / Sokol Bystré vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 8:1 | mladší DOROST | 20.08.2023 14:30 |
SPARTAK vs. MFK Nové Město n. M. | Mistrovské utkání | 10:1 | starší ŽÁCI | 19.08.2023 09:30 |
SPARTAK vs. TJ Svitavy | Mistrovské utkání | 1:7 | mladší DOROST | 13.08.2023 16:00 |
Spartak Police nad Metují vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:2 | A tým | 13.08.2023 17:00 |
TJ Slavoj Teplice n. M. vs. SPARTAK | Mistrovské utkání | 2:3 | B tým | 12.08.2023 17:00 |
SPARTAK vs. SK Červený Kostelec | Mistrovské utkání | 2:1 | A tým | 06.08.2023 14:00 |
SPARTAK vs. TJ Velichovky | Mistrovské utkání | 3:3 | B tým | 06.08.2023 17:00 |
SPARTAK vs. SK Pardubičky | Přátelské utkání | 0:2 | starší DOROST | 05.08.2023 09:30 |
SPARTAK vs. SK Pardubičky | Přátelské utkání | 0:6 | mladší DOROST | 05.08.2023 12:00 |
Horní Ředice vs. SPARTAK | Přátelské utkání | 1:0 | A tým | 30.07.2023 17:00 |
TJ Sokol Roudnice vs. SPARTAK | Přátelské utkání | 1:2 | A tým | 23.07.2023 17:30 |
FC České Meziříčí vs. SPARTAK | Přátelské utkání | 2:7 | B tým | 20.07.2023 18:00 |
Ústí nad Orlicí vs. SPARTAK | Přátelské utkání | 4:0 | A tým | 19.07.2023 18:00 |
SPARTAK vs. FK Česká Třebová | Přátelské utkání | 6:1 | A tým | 15.07.2023 10:15 |
1.FC Žamberk vs. SPARTAK | Přátelské utkání | 3:2 | B tým | 15.07.2023 18:00 |