15.11.17

Akce pro členy FC Spartak.

Všichni členové FC Spartak Rychnov nad Kněžnou mají v novém Fan-shopu slevu na celý nákup ve výši 10%. Stačí pouze do objednávky připsat "člen FC Spartak"

10.10.17

FC SPARTAK, shání zájemce starší 18-ti let na posílení pořadatelské služby při zápasech. Odměna 100 Kč. Bližší info: bruzek.vaclav@seznam.cz, tel. 725 605 693.

19.09.17

Úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním u Kooperativy, č. smlouvy 4950050842. Týká se to zápasů, tréninků i dopravy.

20.08.17

Brankářské tréninky se konají každou středu od 18:00 do 19:00 v sokolovně pod vedením brankářů A-mužstva Honzy Vrány a Davida Holoubka.