0 - 1

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Branka: Tancoš.

Tak to byla síla! Devětkrát jsme šli v zápase sami na branku a ani jednou z toho nebyl gól. Nakonec jsme přece jenom dotlačili míč do sítě a zaslouženě vyhráli. V úvodních deseti minutách šli sami na branku Brůžek a Rais, ale míč vždy skončil za koncovou čárou. V 17. Brůžek našel v nadějné pozici před brankou Veselého, ale ten netrefil míč. V 18. šel po Zimmerově přihrávce sám na branku Veselý, ale trefil jen brankáře. Ve 24. Krubner odkopl míč k Raisovi, který si ho vyměnil s Veselým a běžel sám na branku, bohužel vystřelil z dálky a brankář míč chytil. Druhý poločas jsme zahájili náporem, ale stále se nám nedařilo vstřelit branku. Ve 32. poslal Lihařík dlouhý pas za obranu na Brůžka, který sólo zakončil vedle. Ve 38. dal znovu Lihařík dlouhý pas na Zimmera, jemuž včas vyběhl brankář a Zimmer zakončil do něj. Ve 44. zlikvidoval nebezpečnou střelu Tobiška. Ve 45. šel po Lihaříkově přihrávce znovu sám na branku Brůžek, ale gól by nedal i kdyby hrál do večera. Z neuvěřitelné mizérie nás vysvobodila dvojice Lihařík - Tancoš. Ve 47. Lihařík utekl po pravé straně a jeho centr před branku zakončil na přední tyči Tancoš - 1:0. Ve 48. trefili domácí z přímého kopu břevno. V 52. Tancoš rozehrál rohový kop a Král hlavou přestřelil prázdnou branku. V 55. Brůžek z první dal pas za obranu kam si zaběhl Lihařík, ale ani on své sólo neproměnil. V 58. vybojoval Herman míč, šel sám na brankáře, ale zakončil jen do něj. V závěru jsme domácí k ničemu nepustili a zaslouženě zvítězili.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024