4 - 1

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Branka: Brůžek.

Skvělý vstup do utkání. Hned v 1. Novák dal pas za obranu a před vyběhnuvším brankářem poslal míč do sítě Brůžek - 1:0. V 5. Viesner vykopával, náš hráč však čekal na míč, který si sebral hráč soupeře a vyrovnal. Ještě do poločasu po neobsazeném rohu Náchod otočil skóre. V úvodu druhého poločasu nás podržel skvělými zákroky v brance Viesner. V posledních třech minutách jsme inkasovali další dvě branky po špatně obsazených rozích. Naši hráči konečně předvedli plné nasazení ve všech třech víkendových zápasech, nicméně pokud budeme dělat hrubé individuální chyby, nemáme šanci výsledkově konkurovat silnějším týmům.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024