Střelci:  47. Počtýnský - 22. Vacek, 41. Mészáros

Sestavy:
Lasák - Pups, Bárnet, Kubec, Pohl - Vala, Semerád, Trejtnar(79. Mondík), Zajíček - Volný(65. Valášek), Počtýnský(77. Stieber)

Puš - Kubíček(84. Klaban), Bucek, Drusan, Řeháček - Gaubman, Veg, Kocourek(46. Horáček), Haken - Mészáros(72. Hejtmánek), Vacek

Komentář:

Od začátku utkání bylo vidět, jak obě mužstva nechtějí udělat chybu a byla to spíše taktická bitva bez nějakých náznaků šancí. Jičín byl o něco aktivnější a tak v 22.min. po střele z 20 metrů, která se odrazila od břevna domácí svatytě přímo na kopačku dobíhajícího Vacka veld soupeř 0:1. Rychnovší už se radavali z vyrovnání, ale proti byl praporek asistenta rozhodčího. V 41min. přišla chyba ve středu hřiště a rychlý kontr zakončil po centru přes celé velké vápno Mészáros 0:2.

Do druhé půle vstoupili domácí jako politý živou vodou a hned v 47.min. pronikl do pokutového území Vala a našel přesně kopačku Počtýnského 1:2. Rychnovští byli lepším týmem a vytvářeli si jednu šanci za druhou. V 60. min měli možnost tří rohů, ale hostující brankář Puš doslova čaroval na brankové čáře. Hosté hrozili z rychlých brejků, které nevyužili a tak utkání zkončilo 1:2.

Jan Chasák, trenér (domácí):

Bohužel jsme promarnili 1. poločas a přestože jsme si druhou půlku vytvořili místy až drtivou pževahu, podařilo se nám už jen snížit.

J. Matějka, R. Mikolášek - trenéři (hosté):

Od začátku zápasu probíhal na hřišti taktický boj. V něm jsme měli v prvním poločase navrch a zaslouženě se ujali dvoubrankového vedení, když jsme ještě trefili tyčku domácí svatyně. Vstup do druhého poločasu nám nevyšel a soupeři jsme umožnili snížit. Tím jsme jej posadili na koně. Domácí byli celý druhý poločas lepším celkem. Při jejich nebezpečných standartních situacích náš však podržel golman. Protože se nám nepodařilo z žádného protiútoku vstřelit pojišťovací branku, tak jsme se až do konce zápasu strachovali o vítězství. Výborný výkon podala trojice rozhodčích.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024