5 - 1

TJ Sokol Třebeš

Komentář

Branky: Lihařík 3, Pešek, Rücker.

Parádní výkon a naše převaha korunována pěti góly. Ve 3. poslal Veselý míč před branku, ale Brůžek v gólové pozici špatně zpracoval. Ve 4. získal Brůžek míč na vlastní polovině, přihrávkou za obranu poslal do sóla Lihaříka, který udělal kličku brankáři a střílel do prázdné - 1:0. Ve 13. se situace prakticky opakovala. Roh soupeře odvrátil Diblík k Brůžkovi, jenž patičkou prostrčil míč mezi nohama obránce na rozběhnutého Lihaříka, jenž znovu udělal kličku brankáři a zvýšil na 2:0. Hned v úvodu druhého poločasu si nešťastně srazil míč do vlastní branky Tobiška - 2:1. V 17. Jarkovský přihrál Noskovi, který se uvolnil, ale mířil nad. Ve 20. Rücker udržel míč v souboji, našel Jarkovského, který prošel hřištěm, nahrál Lihaříkovi, jehož bomba skončila v síti - 3:1. Po třetím gólu jsme již na hřišti dominovali. Ve 22. zahrál Křepela roh a Novák mířil hlavou těsně vedle. Ve 23. Křepela nacentroval před branku a Novák trefil tyč. Ve 23. Tobiška rozehrál na Brůžka, který poslal do sóla Nováka, ale ten mířil vedle. Ve 24. Novák našel Veselého, jenž postupoval sám po levé straně a jeho centr před branku proměnil Pešek 4:1. V poslední minutě Lihařík prošel hřištěm a jeho přihrávku před branku zakončil nekompromisní ranou pod břevno Rücker - 5:1.

Sestava: Tobiška - Křepela, Zemánek, Diblík, Rott, Dirlam - Lihařík, Novák, Veselý, Nosek, Jarkovský, Pešek - Brůžek, Rücker.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024