3 - 2

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Branky: Lihařík 2.

Již po několikáté vyrovnané utkání rozhodly naše chyby, které silní soupeři dokážou potrestat. Navíc se Náchod posílil o hráče žákovské ligy a to bylo hlavně v prvním poločase znát. Ve 2. zlikvidoval šanci soupeře Tobiška. Ve 3. jsme zbytečně zahráli na roh, ze kterého jsme následně inkasovali - 0:1. Ve 12. domácí zahrávali na polovině hřiště přímý kop, Novák neobsadil ve středu hřiště hráče, jenž prošel k brance a zvýšil - 0:2. V poločase jsme se vrátili k utkání s Olympií, kdy jsme prohrávali 0:3 a ještě málem vyhráli a během úvodních dvou minut bylo srovnáno. Hned po rozehrání atakovali rozehrávku Veselý s Brůžkem, míč získal Lihařík a z úhlu snížil - 1:2. V 17. Novák prošel hřištěm, přihrál Lihaříkovi a bylo vyrovnáno - 2:2. Soupeř najednou znervózněl a nás bylo plné hřiště. Zápas rozhodla naše hrubá chyba. Ve 27. se soupeř dostal do přečíslení dva na jednoho, Křepela místo, aby šel proti hráči s míčem, utíkal obsadit volného hráče a hráč s míčem doběhl před branku a prostřelil Tobišku. V poslední minutě mohl vyrovnat Lihařík, ale jeho dobře mířenou střelu brankář vyrazil.

Sestava: Tobiška - Dirlam, Rücker, Diblík, Křepela, Rott - Lihařík, Novák, Veselý, Nosek, Jarkovský - Brůžek, Rais.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024