Poločas: 0:2

Branky: 2x Valášek, Lochman

Sestava: Pěnička (Syrový) - Brandejs J.(Pups), Lochman )Mondík M.), Kubec, Pohl - Nosek (Jedlinský), Muller, Trejtnar, Zajíček - Valášek, Počtýnský (Stieber)

Komentář:

Po středečním výprasku od Žamberka 7:2 se rychnovští fotbalisté utkali v Lípě nad Orlicí s divizním Náchodem, který přijel s velice mladým kádrem a kombinovanou sestavou.

Náchodští fotbalisté vlétli do utkání velice aktivně a než se Rychnov vzpamatoval mohlo to být klidně dva nula, ale divizní tým své šance nezužitkoval, a když už zužitkoval, tak na lajně velice dobře zvedl praporek Jedlinský Jakub. Do první vyložení šance Rychnova se dostal Valášek, ale v domnění, že stojí v ofsajdu, tak v tváří v tvář brankářovi míč poslal mimo bránu. V další šanci však už neodmítl vstřelit úvodní branku na 0:1. Před koncem poločasu využil nedůraz v obraně opět Valášek a zvýšil na 0:2.

Do druhého poločasu se obě jedenáctky dosti pozměnily a z mého pohledu se přestalo běhat. Už nebylo k vidění tolik šancí jako v poločase prvním a přesto padly opět dvě branky a to po jedné na obou stranách. Paradoxem je, že Náchod nebyl schopen za celý zápas vsítit branku a musel mu pomoci rychnovský stoper Michal Mondík, který parádní ranou do šibenice snížil na 1:2. Za deset minut rychnovští po faulu Náchoda bleskurychle rozehráli standardní situaci a Počtýnský našel ve vápně naprosto volného a nikým nehlídaného Lochmana, který se nemýlil 1:3. Utkání v úmorném vedru výborně odřídil Miroslav Martínek. Rychnovští fotbalisté mají už ve středu další přípravné utkání a to v České Třebové.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024