5 - 1

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Branka: Hanyk.

Domácí měli utkání jasně pod kontrolou, včetně přízně rozhodčího a neuvěřitelně zvládnuté taktice při střídání, kterou naprosto rozbili plynulost hry. Od patnácté minuty domácí při každém přerušení střídali a to i ve druhém poločase, kdy bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Nám se v utkání nedařilo. Nevyrovnali jsme se s tradiční bojovností domácích, nedařilo se nám v kombinaci a po kontroverzních rozhodnutích rozhodčího si nechali zápas náležitě otrávit. Již v 9. jsme inkasovali po rohu, když jsme opět nepokryli náběh domácích hráčů - 1:0. Ve 28. Ehl prohrál souboj na levé straně hřiště, centr do šestnáctky nedůrazně odvrátil Hanyk pouze na hranici vápna a následná střela se od pravé tyče odrazila do branky - 2:0. Ve 30. odmítl jakékoliv pochybnosti o tom kdo vyhraje hlavní rozhodčí, když uznal branku z pětimetrového ofsajdu. Domácí hráč střílel za hranicí šestnáctky, naše obrana byla zformována přesně na lajně a za ní mezi malým vápnem a penaltou šel po míči další domácí hráč, který míč netrefil, ale svým pohybem zmátl chytajícího Tobišku, jenž na propadnutý míč již nemohl reagovat - 3:0. V poločase nám rozhodčí vysvětlil, že gól uznal, protože se hráč míče nedotknul, jinak si v ofsajdové pozici může dělat, co chce, včetně bránění brankáři v chytání! Ve 44. se domácím povedl brejk, ze kterého zvýšili na 4:0. V 57. zahrával přímý kop ze třiceti metrů Hanyk a jeho nákop skočil za brankářem - 4:1. Konečnou podobu výsledku dodali domácí v 59. minutě.

Komentář SK Týniště, p. Nedomanský: V dnešním utkání s fotbalovým soupeřem jsme podali zodpovědný výkon v defenzivě, což byl základ úspěchu. V osobních soubojích jsme byli důraznější a dobře jsme i kombinovali. V posledních utkáních se nám daří i zakončení, proto je vítězství zcela zasloužené.

Komentář trenéra FC SPARTAK: Zasloužené vítězství domácích. Dnes nám chyběl důraz v osobních soubojích a větší koncentrace a kvalita v kombinaci.

Sestava SK Týniště: Vlček - Jiruška, Nedomanský, Kapucián, Borovec - Brandejs, Václavík M. st., Janásek, Václavík M. ml. - Šimerda, Kos. Náhradníci: Roštejnský, Kohout, Kapucián, Ráček, Hlaváč, Janda.

Sestava FC SPARTAK: Tobiška - Michalička, Hanyk, Ehl, Diblík - Herman, Brůžek, Kernal, Veselý, Lihařík - Dvořák. Náhradníci: Rais, Rott, Pavlů. Trenér: Rücker.

Rozhodčí: Kout. Žluté karty: Herman, Hanyk, Kernal.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024