FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
20.04.2016 00:00

Spartak Rychnov nad Kněžnou

0 - 1

FK Kostelec n. Orl.

Komentář

Střelci:

 

  90. Brandejs

 

Sestavy:

 

Vrána - Pups, Bárnet, Brandejs L., Plachetka - Nosek, Pohl, Semerád, Zajíček (67. Brož) - Počtýnský, Stieber O. (46.Volný) Matoušek - Marek, Klapal, Kaplan, Šrámek - Kvasnička (86. Hochmann), Kadavý, Cvejn, Bartoš (17. Brandejs), Krupka (82. Jošt) - Švandrlík

           

Karty:

 

23. Plachetka, 68. Bárnet 70. Kadavý
0 0

 

Jan Čermák - trenér (domácí): 
Dnes opět platilo několik fotbalových pravd. To, že fotbal nemá logiku - to už známe a kostelečtí to potvrdili - "první" střelou v 90minutě. To že musíme trefovat to zařízení - tak to je jasné, ale bohužel ani penaltu neproměníme. To Že derby nevyhrává favorit - dle jarních výsledků jsme asi byli favority a určitě bych našel i další přirovnání vystihující obraz hry a vývoj zápasu. Bohužel/bohudík se fotbal hraje na góly. Takže co Tě nezabije to tě posílí - musíme jet dále - milujeme drama.

 

Krupka Pavel - trenér (hosté):
Domácí měli v 1.poločase více ze hry, ale až na dva závary po rozích byli v zakončení zcela neškodní. Druhý poločas byl vyrovnaný, největší šanci jsme měli my, kdy šel Brandejs sám na branku, ale bohužel neproměnil. Penaltu 2 minuty před koncem nebudu vůbec komentovat. Bojovný zápas rozhodl v poslední minutě nádhernou střelou náš hrdina "BRENDY"a my můžeme slavit. Chápu hodnocení domácích, ale nesouhlasím s ním.

            

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2023
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙