FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
04.06.2016 00:00

SK Dobruška

2 - 2

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Střelci:
7. Hájek, 76. Šotola 16.Stieber F.26. Brož

Sestavy:

Pěnička – Malý (46. Effenberk J.), Žid, Krahulec, Šotola – Eimann D., Mikušík,Zilvar (80. Majer), Havlík – Hašek , Hájek (39. Jirásek) Vrána – Pups,Plachetka,Bárnet,Brandejs,Pohl, Semerád,Stieber F(80. Trejtnar),Volný,Brož- Jedlinský (72. Zajíček)

 

Karty:
36. Hašek , 55.Žid,60. Krahulec 84. Pups
0 0

 

Bohuslav Jakoubek , trenér Dobrušky (domácí):
V okresním derby se zvlášť pohledný fotbal nehrál. V první půli jsme ale urazili fotbalového boha. Po promarněných vyložených šancích jsme měli vyhrávat 4 : 1 a ne prohrávat 1 :2. Ve druhé půlce jsme se sice snažili otočit výsledek, ale hosté byli na balónu silnější a jen těžko jsme se dostávali do šancí. Snad potěšil diváky alespoň nebývale dlouhý penaltový rozstřel (celkem 22 P.K.), po kterém bereme alespoň dva body.

 

Jan Čermák - trenér (hosté):
Zajímavé utkání s penaltovým rozstřelem, které bylo šťastnější pro domácí. V utkání jsme s výjimkou první 30minutovky byli fotbalovější, ale bohužel ne produktivnější. Remíza je spravedlivá a již před zápasem bylo jisté, že derby uvidíme i v příští sezóně. Dali jsme příležitost méně vytíženým hráčům a ti ukázali, že se o sestavu ještě důrazně poperou……

 

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙