FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
18.09.2016 00:00

Spartak Rychnov nad Kněžnou

4 - 0

SK Lázně Bělohrad

Komentář

Střelci:
14.Stieber F.,37,Stieber O.,65.Zajíček,82.Bastos  Sestavy:
Vrána-Pups,Brandejs L.,Bárnet,Mňuk-Počtýnský/80.Šrefl/,Reichl,Pohl,Stieber O./83.Drašnar/-Zajíček/71.Bastos/,Stieber F./75.Valášek/ Gall-Hrnčíř,Kazda,Berger/68.Blažek/,Wagenknecht-Loner,Šorm/46.Topič/,Šrám,Lánský-Holomba,OdvárkoKarty:
33.Reichl,58.Brandejs L. 88.Kazda
  88.LánskýJan Čermák, trenér (domácí):
Musím konstatovat: „jsem spokojen“ a díky potlesku myslím, že i naši diváci. Odehrálo se oboustranně aktivní utkání s přirozeným důrazem a aktivitou – prostě pro diváky… Naše pušky mohly být i úspěšnější, ale i neproměněné šance a dvě penalty dělají fotbal fotbalem. Očekávám, že i nadále udržíme pokoru a dobře se připravíme na další utkání. Tento pohled na tabulku by se nám mohl líbit…. Chválím i sudí za snaživý výkon.O.Velich (hosté):
V zápase jsme se nevyrovnali soupeři v jeho nasazení, důrazu a ctižádosti. Především dlouhé, nakopávané míče nám dělali problémy. V druhé půli jsme se chtěli ještě o výsledek " poprat", soupeře jsme začali přehrávat, ale vypracované příležitosti jsme neproměnili. Lehce inkasovaný třetí gól definitivně rozhodl o osudu utkání. Mrzí mne necitlivé vyloučení J. Lánského v 88. minutě za rozhodnutého stavu, za neúmyslné hraní rukou v PÚ. Sportovní etika je víc než řádek v pravidlech ...Diváků: 120
Rozhodčí: Koutník

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙