FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
30.10.2016 00:00

Spartak Rychnov nad Kněžnou

2 - 3

FK Kostelec n. Orl.

Komentář

Střelci:
33.Pups, 43.Stieber F. 13.Říha, 15.Hašek, 38.HašekSestavy:
Vrána - Pups, Brandejs L., Bárnet, Mňuk /43.Šrefl/ -Počtýnský /84.Zajíček/, Pohl, Reichl, Stieber O. -Valášek /43.Bastos Oliveira/, Stieber F. Rolejček - Krupka 66.Kozel/, Klapal, Kaplan, Šrámek - Říha, Plocek L. /79.Hochmann/, Kvasnička, Cvejn - Klouda, Hašek /84.Plocek M./Karty:
27.Mňuk, 46.Šrefl, 60.Stieber F., 80.Bastos Oliveira 45.Kaplan, 52.Kvasnička, 56.Rolejček, 89.Říha
0 0Jan Čermák - trenér (domácí):
Žádné stromy nerostou až do nebe. Dnes jsme se o tom přesvědčili a naše série výher byla ukončena. Škoda smolné první dvacetiminutovky, pak jsme již soupeře přehrávali, ale bez výraznějšího gólového přídělu… Smutníme z prohry, ale nakonec samá pozitiva - dobrý catering, dobrý soupeř, dobří rozhodčí, hodně dobrý fotbal a výborní fanoušci. Takže musíme pracovat dále a můžeme být v budoucnu spokojeni. Budeme bavit sebe a fanoušky fotbalem. Sportu zdar a fotbalu zvlášť... :-)Miroslav Umlauf, člen výboru (hosté):
Byť se nám poslední kola výsledkově nevydařila, špatně jsme nehráli a věřili, že právě prestižní derby s Rychnovem nám může vyjít. Do zápasu jsme vstoupili aktivněji než domácí a zaslouženě se dostali do dvoubrankového vedení. Domácím se podařilo do poločasu snížit, když jsme opět doplatili na malý důraz ve vápně. Druhý poločas byl na těžkém terénu spíš o vůli, Rychnov se však do vyložené šance nedostal a my tak slavíme 4. vítězství z derby v řadě! Velké díky hráčům za parádně odbojovaný zápas!Diváků: 222
Rozhodčí: Novotný

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙