FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
27.05.2017 00:00

FK Kostelec n. Orl.

2 - 5

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Střelci:
30. Řehák, 80. Šrámek 14. a 56. Počtýnský, 51. Reichl, 68. Kráčmer, 90. MňukSestavy:
Matoušek – Krupka, Klapal, Kaplan, Šrámek – Cvejn M. (60. Cvejn J.), Řehák, Klouda (74. Králík), Kvasnička (60. Plocek L.), Říha – Hašek (74. Švandrlík) Holoubek (46. Vrána) - Šrefl (46. Pups), Bárnet (K), Brandejs, Zajíček - Drašnar (46. Tichý), Pohl, Reichl, Nosek (65. Mňuk) - Kráčmer (70. Stieber F.), PočtýnskýKarty:
82. Králík 81. Tichý, 90. Reichl
   Miroslav Umlauf, člen výboru (domácí):
Nezapomenutelný zážitek. Myslím, že jsme vše organizačně zvládli a mám z toho velkou radost. Děkuji všem, co se podíleli – bylo nás opravdu hodně a dokázali jsme si, že je v Kostelci spousta schopných srdcařů. Zároveň děkuji štábu ČT a zástupcům FAČR, kteří nám dali možnost zahrát si v přímém přenosu a byla s nimi fantastická spolupráce. Kdo neviděl, doporučuji si tuto „reklamu na fotbal“ pustit z archivu ČT. Soupeři blahopřeji k vítězství. Uznání zaslouží rozhodčí a neskuteční diváci.Jan Čermák - trenér (hosté):
Vždyť jste to viděli spolu s dalšími miliony diváků u obrazovek (rozuměj tisíce). Oslava fotbalu, euforie, krásné rychnovské dresy, skvělí diváci, trochu zklamaní kostelečtí hráči, ale jinak výborná propagace fotbalu. Poděkování všem zúčastněným (fanouškům, organizátorům, pořadatelům, sponzorům - partnerům), ČT, FAČRu, manželkám, milenkám, partnerkám atd…. Uvidíme se na dalších zápasech – vždyť ten fotbal není vůbec špatný…. BAYERN!!!Diváků: 1 254
Rozhodčí: Pavel Fišer

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙