FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
03.09.2017 00:00

SK Lázně Bělohrad

0 - 1

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Střelci:
  31.PočtýnskýSestavy:
Gall - Šrám, Malý, Kazda, Mindl - Rejman, Loner, Lánský, Topič Šorm R. (46.Berger) - Odvárko (46.Hrnčíř) Holoubek - Pups, Brandejs, Pohl, Reichl (85.Drašnar), Bárnet, Zajíček, Počtýnský (90.Jedlínský), Tichý (69.Mňuk), Nosek, Kráčmer (89.Vrána)Karty:
31.Lánský, 92. Mindl 15.Zajíček, 92.Počtýnský 92.Mňuk
   O.Velich (domácí):
Dnes byl náš soupeř ve většině činností lepší a zaslouženě tedy vyhrál. Přesto jsme mohli utkání zdramatizovat. Škoda neproměněných vyložených šancí v první půli. Na konci zápasu jsme se ještě nadechli k náporu a snažili se alespoň o vyrovnání, což se bohužel nepodařilo. Náš výkon ale dnes opravdu postrádal kvalitu a "šťávu".Jan Čermák - trenér (hosté):
Opět bojovnost a poctivý přístup, byly základní kameny položené ke konečnému úspěšnému výsledku. V prvním poločase se hrál opatrnější fotbal a druhá půle byla o poznání aktivnější, zejména ze strany domácích. My jsme odjížděli o poznání spokojenější a můžeme se v klidu připravovat na další střetnutí. Varováním je nízká produktivita v koncovce, ale my to zvládneme ….. Vzhůru k výškám…. Dole už jsme byli.Diváků: 180
Rozhodčí: Karel Miškař

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙