Komentář

Branky: Laštovic 2, Oravec.

Sestava Jičín: Čeřovský (C) - Zítka, Halász, Louda, Ouředníček (60. Špůr), Orendáš, Holer, Drbohlav, Svorník (41. Švorc), Fejfar, Matoušek (17. Bodlák).

Sestava FC SPARTAK: Rott - Vacek, Brůžek (45. Vavera), Rücker, Diblík - Zemánek (C) (38. Pavlů, 63. Plocek), Veselý, Dostál, Nosek - Laštovic, Oravec (41. Kocman). Trenéři: Rücker a Zemánek.

Komentář Jičín: Dnes jsme tahali za kratší konec, od začátku. Po první půli měl být stav 2:6, ale s obrovským štěstím jsme přečkali nápor hostů a ve druhém poločase se přece jen trošku zlepšili. Hosté byli výborní na míči a my vděčíme za vítězství střelci Holerovi a neumění hostů v koncovce. Za předvedený výkon se však pochválit nemůžeme.

Komentář trenérů FC SPARTAK: Velmi dobrý výkon v prvním poločase, ale efektivita v zakončení byla z naší strany opět mizerná (třešničkou na dortu byla zahozená penalta minutu před přestávkou). To domácí na druhé straně dvě naše školácké hrubky v defenzivě chladnokrevně potrestali. Ve druhé půli se díky rychlosti a důrazu svých útočníků dostával Jičín do rychlých brejků a dvěma brankami převážil skóre na svoji stranu. I když s kvalitním soupeřem, asi další zbytečná prohra...

Rozhodčí: Stejskal. Žluté karty: Čeřovský, Drbohlav, Halász, Fejfar - Vacek.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024