SPARTAK VÝSLEDKY, září je tady a sním všechny kategorie v akci

22. vlatsní
30. Mňuk
58.Jedlinský Jak

89. Mňuk

Dneska se mi nás výkon i předvedena hry líbily. Působili jsme vyzrále a v některých situacích opravdu fotbalově. Všichni odvedli kus dobré práce. Krásné góly kapitána Míši Mňuka to jenom ozdobil. Musíme ale makat dal.

FK Jaroměř 3:0 (2:0) Spartak U19

Spartak + Velešov Doudleby U17 0:2 (0:1) TJ Svitavy

Do tohoto utkání jsme vstoupili mnohem zodpovědněji, než do předchozího utkání s Chocní. Sice jsme byli méně nebezpeční směrem dopředu, ale obranná činnost fungovala na velmi dobré úrovni.

Jednu velkou šanci hostů jsme ustálí a následně jsme byli v 18. minutě potrestání brankou na 0:1 po nedůrazu v našem PÚ (3x jsme měli míč na našich kopačkách a mohli jsme ho odehrát do bezpečí, ale bohužel ...).

Hosté byli většinu 1. poločasu lepší a fotbalovější. My měli jednu šanci po rohovém kopu, kdy náš nacvičený signál zastavil až hostující brankář a následná dorážka ze 3 metrů bohužel nenašla prostor mezi třemi tyčemi.

Stejně, jako v minulém utkání jsme sehráli lepší část zápasu až ve 2. poločase (asi náhoda). Myslím, že jsme v této části byli Svitavám vyrovnaným soupeřem.

Hosté sice měli více šancí i ve 2.poločase, ale většinou to bylo z brejkových situacích, kdežto my jsme za stavu 0:1 a následně i za stavu 0:2 dobývali branku hostí, ale byla to jen tzv. hra po vápno bez velkých šancí.

Mohli jsme ve 2. polovině vstřelit 2 branky, ale nepodařilo se ... Po jednom z dalších rohových kopů odvraceli hosté ještě za stavu 0:1 míč z brankové čáry, následně chvíli po obdržené brance na 0:2 jsme po secvičeném signálu z autového vhazování a krásném centru mohli skórovat také a snížit stav na 1:2 (cca ze 2-3 metrů se nám povedlo přestřelit prázdnou branku).

Hosté byli fotbalově vyspělí a pro naše kluky to byl další zápas do sbírky, na kterém se jistě něco naučili a nasbírali zkušenosti. Kluky chci pochválit za obětavý a bojovný výkon po celou dobu utkání + za několik pěkných fotbalových akcí, na které se dalo dívat a je jen škoda, že neskončili brankou.

Spartak U15 3:2p (2:1) SK Třebechovice
26. Řičař Karel
37. Řičař Karel

Do zápasu jsme vstoupili bojácně a nedůrazně. Budíčkem nám byl rychlý gól v naší sítí. Naštěstí to byl dostatečný impuls pro naše kluky. Otěže zápasu jsme plně převzali kolem 20. minuty a pro prostřídání úplně otočili rytmus hry. Skvěle nám rozhýbali lajny naši kluci ročníku 2010, kteří rychle přejeli z vlastního zápasu v Týništi. Před nimi velký respekt. Do poločasu jsme zvládli skóre otočit, díky dvěma brankám Karla Říčaře.

Po poločase jme opět zaspali a soupeř trestal. I druhá střela na branku skončila v naši sítí. Kluci, ale nic nezabalili. Makali, tlačili se do zakončení, ale někdy chyběl větší klid v zakončení, nebo geniální přihrávka navíc.

Závěr jsme dominovali. Soupeře jsme 20 minut mačkali na vlastní polovině, ale hluboký blok se nám narušit nepodařilo. V penaltách (to jsme ještě nezažil) selhalo hned 8 z 9 střelců. Nás 4x zachránila tyč a jednou zákrok Filipa Školníka, Bod navíc bereme. Jede se dál, další tréninkový cyklus! Makáme!

Spartak U13 9:1 SK Třebechovice

Spartak U13 5:0 SK Týniště n. O.

Ať by k tomu mohly výsledky svádět, tak rozhodně nemůžeme být zcela spokojeni. V úvodních čtyřech zápasech jsme více bojovali sami se sebou než se soupeři. S veškerou úctou k nim musíme vidět hlavně to, že kluci mnohdy soupeří spíš s vlastními  individuálními dovednostmi, než s protivníky.

My trenéři chceme vidět mnohem více. A to jak v pohybu, tak v kvalitě nahrávek, tak i sprintových náběhů. Chceme také, aby hráči mnohem rychleji  pracovali s míčem a to i tehdy když nejsou pod tlakem ze soupeřovy strany.

Nesmíme se nechat ukolébat. My naopak budeme ještě více přidávat v náročnosti na trénincích tak, aby hlavně trénink klukům něco dal.

Výsledky týmové jsou zatím vcelku uspokojivé, ale stále pro nás jsou mnohem důležitější výkony individuální, které u některých jsou jako na houpačce.

Spartak U11 1:16 SK Solnice / Sokol Černíkovice

Spartak U11 28:5 Tj Červený Kostelec / Rtyně

Spartak U11 11:15  FK Náchod

Dnes jsme zajeli do Náchoda na další kolo krajského přeboru starší přípravky. První zápas jsme hráli proti souklubí Černíkovice/Solnice. Hlavně kluci z Černíkovic nás hodně zatlačili a bylo to spíše o tom nedostat moc. Se Solnicí to bylo vyrovnanější, ale celkové skóre 1:16 mluví za vše, ještě je potřeba přidat. Druhé kolo jsme rozdrtili Červený Kostelec/Rtyně 28:5. Kluci se výborně vyrovnali s velmi tvrdou hrou soupeře, který měl některé zákroky na prokurátora a potrestali soupeře nejlepším možným způsobem a to velkým počtem vstřelených gólů. Třetí utkání jsme se potkali s domácím mužstvem, kterému jsme chtěli vrátit porážku z minulého týdne. Ještě 3 minuty před koncem jsme je měli na lopatě, bohužel jsme inkasovali a v celkovém skóre prohráli o 2 góly 12:14. Celkově musíme říci, že se nám hra zlepšuje, účast kluků je výborná. Dnes nás bylo na turnaji 21, což je výborný základ pro další období. Aklimatizace ve starší přípravce probíhá dobře a kluci mají chuť pracovat. Odměnou jim můžou být nové vlajky, jak pro tým, tak pro rodiče, kterým děkujeme za podporu. Příští týden pojedeme dle našeho hesla "PORAZÍME VŠECHNY"

Spartak U9 32:1 FK Jaroměř

Spartak U9 12:4 FK Dvůr Králové n. L.

V sobotu jsme odehráli naše první zápasy v soutěži. Pro polovinu týmu se jednalo o první zápasy v novém rozestavení i s brankářem. V prvním zápase nás čekala Jaroměř, která však dorazila s malým počtem hráčů a většina z nich byla mladšího ročníku. Zde byl vidět velký rozdíl a kluci nastříleli hodně branek. V druhém zápase nás čekal tým Trutnova, který naopak měl všechny hráče staršího ročníku. Zde jsme se mohli spolehnout na kluky, kteří již měli za sebou minulou sezónu a opět jsme všechny poločasy byli lepším týmem a zaslouženě všechny vyhráli. Velkou radost jsme měli, že se všem 17 klukům, kteří na zápas odjeli, podařilo dát alespoň jednu branku. V zápasech se objevovalo spousta věcí, na kterých v tréninku pracujeme, hlavně vedení balonu a nebát se hrát jeden na jednoho. Kluci chodí na tréninky ve velkém počtu, což je základ.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2022