·       SPARTAK „B“ 6:0 (1:0) SK Týniště n. O. „B“

70. vlaZimmer (p)
80. 83. a 87. Mňuk
11. a 60.Jedlinský Jak

·     První poločas jsme si mysleli ze to přijde samo a nechtělo se nám pro dobrou hru a výsledek nic udělat. Týnište hrálo velmi sympaticky a my jsme se museli probrat až v kabině. Druhy poločas přišlo zlepšení, mladý soupeř pak vzdal jak fyzicky, tak i psychicky. Nicméně udělal velmi dobrý dojem!

·       SK Jičín 5:0 (2:0) Spartak U19

Nedělní zápas se nevyvedl podle představ. Soupeř jednoduše vyhrál tím že odevzdal na hřišti víc. Zlomovým bodem zápasu byl 3. gól a pak už se to vezlo. Tento zápas hodíme rychle za hlavu a soustředíme se na další.

·       FK Orlicko 14:0 (10:0) Spartak + Velešov Doudleby U17

Utkání se odehrálo v krásném areálu a na pěkném pažitu v Libchavách.

Z tohoto utkání není moc co hodnotit. Výsledek hovoří za vše a od ještě většího debaklu nás zachránilo to, že domácí vystřídali už v poločase utkání 2 tahouny + další 2 nejlepší hráče svého mužstva střídali hned po 10 minutách 2. poločasu. Tím se pak hra malinko vyrovnala a domácí už nebyly v šancích každou minutu hry.

V 1.poločase jsme neměli ze hry vůbec nic, ve 2. poločase po již zmíněných střídáních jsme se do pár šancí dostali, ale nevyužili jsme ani jednu, abychom alespoň korigovali hodně nepřízniví výsledek.

Od kluků tam v tomto zápase chyběla i bojovnost. Bojovalo a makalo jen 5 hráčů z 10, co byli zrovna na place a to je proti tak silnému družstvu Orlicka hodně málo.

Nyní již vyhlížíme derby v rámci sousedních měst, kdy tuto sobotu 17.9. přivítáme v Doudlebách tým Kostelec/Častolovice.

Trenér - Šrámek Jakub

Spartak U15 7:2 (5:1) Spartak Police n. M.
71. Paleček Vojtěch

Výsledek by mohl napovídat, že jsme Polici přejeli. Naopak si myslím, že výkon byl horší než v Třebechovicích. Pasáže kdy fotbal moc krásy nepobral střídaly lepší chvilky, třeba závěr prvního poločasu byl velmi dobrý. Začátky jsou, ale stále z naší strany špatné a na tom musíme pracovat.

Pochvala všem za snahu a fyzičku. Tvrdý trénink nese ovoce.

Gratulace Karlovi k hattricku a ostatním střelcům přeji aby jim prach nezvlhl

·       Spartak U13 3:2 SK Dobruška/Opočno

·       Spartak U13 0:4 FK Kostelec / AFK Častolovice

Dnes se nám výkony kluků a Ajky nehodnotí úplně lehko. Pokud pomineme týmový výsledek, pak je třeba přiznat, že dnes jsme příliš fotbalové krásy na hřiště nepřenesli. Až příliš se tým soustředí na individuální dovednosti Ondry Školníka a kluci pak zapomínají, že i oni musí přidat ruku k dílu. Dnešní poznatek je tedy jasný a dává nám upozornění v tom, že je potřeba, aby se kluci naučili hrát i bez Ondry.

Co do výsledků, kluci porazili souklubí Dobrušku/ Opočno 3-2 a prohrali se souklubím Kostelec/Častolovice 4-0

·       Spartak U11 38:4 Tj Rasošky

·       Spartak U11 20:7 Tj Červený Kostelec / Rtyně

Můj komentář bude tentokrát krátký. Při vší úctě k soupeřům, dnes nás moc neprověřili. Pozitivní je, že jsme si mohli vyzkoušet věci, na které s lepšími soupeři prostě nezbývá čas a zapojit do hry všechny kluky vč. úplných nováčků, kteří dnes měli premiéru a určitě se neztratili. V určitých okamžicích bych si představoval větší kvalitu a rychlost při přechodu do útoku a určitě proměňování šancí, kterých jsme měli ještě na dva zápasy. Na druhé straně jsme soupeři umožnili z nedbalosti skórovat, což by lepší soupeři určitě využili častěji. Nesmíme se nechat ukolébat, těžké zápasy zase přijdou.

·       Spartak U9 7:8 TJ Sokol Třebeš

·       Spartak U9 20:30 FK Náchod

Ve druhém kole jsme jeli k zápasům do Náchoda, kde nás čekal domácí tým a Třebeš. Pro nás šlo o perfektní zápasy, které byly vyrovnané a opět kluky posouvají dále. Pro polovinu týmu se jedná o první zápasy a spousta věcí je pro nás nových. Tentokrát jsme v součtech oba zápasy o kousek prohráli, ale vstřelili jsme spoustu krásných branek po individuálních i týmových akcích. Pokud budou kluci pokračovat v trénincích jak tento rok začali, nemáme o ně strach a těšíme se na další zápasy.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024