FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Derby je naše !!! Skvělé domácí vítězství nad Kostelcem

12.09.2022 10:20:39

Václav Brůžek, předseda (domácí):
Super! Super! Super! Jsme moc rádi za neskutečný vstup do soutěže. Derby je pro nás vždy těžké, ale tentokrát nám pomohl rychlý gól a skvělý poločas 3:0. Ve druhém poločase jsme si výsledek pohlídali a s přehledem zápas dovedli do vítězného konce. Tak si užijme pár hodin na prvním místě. Před rokem bychom si takové postavení v tabulce a hlavně předvedené výkony težko představili. Děkuji všem, kteří se o náš úspěch zasloužili.

Kamil Kaplan, trenér (hosté):
Rychnovští o svém vítězství v derby rozhodli v prvním poločase, kdy se jim podařilo potrestat naše chyby v bránění hráčů soupeře. Nám se skóre z našich příležitostí korigovat nepodařilo. Ve druhém poločase jsme se sice dostali více do hry, ale dobře hrající domácí si výsledek pohlídali a zaslouženě si připisují další vítězství, k čemuž jim gratulujeme.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024