Reporty o utkání: rezerva + mládež DUBEN IV

02.05.2023 13:53:59

AFK Častolovice 1:3 (1:0) SPARTAK „B“

Branky RK: 47. Švarc, 57. Zimmer, 75. Mňuk

První poločas se dá shrnout slovem: uspěchané. Šance jsme si vytvářeli ale neproměnili. Soupeř trestal ze smolné penalty. Bylo však patrné, že pokud se zklidníme a přidáme mezihru, můžeme být úspěšní. Pomohl výstavní gól Jardy Švarce a dorážka Adama Zimmera. Chytře sehraná standardka dala krásnou tečku. Soupeř jde dobrým směrem!

FK Jaroměř 4:2 (2:0) SPARTAK U19

Branky RK: 85. a 87.  Šťovíček

Fk Chlumec / RMSK Cidlina „B“ 4:1 (1:0) SPARTAK U17

Branky: 78. Wójs

K dalšímu utkání jsme vyrazili do Lovčic, kde na nás čekal domácí tým Chlumec/Cidlina B.

K tomuto zápasu jsme odcestovali pouze v 11 hráčích, tudíž jsme neměli nikoho na střídání.

Do 60. minuty utkání to byl naprosto vyrovnaný zápas, pak nám bohužel začaly docházet síly a to se projevilo i na skóre. Zlomové byly branky na 3:0 a 4:0, které jsme obdrželi v  70. minutě během cca půl minuty hry.

My můžeme litovat 1. poločasu, kde nám dali domácí branku pouze z PK (byla jasná) + nastřelili brankovou konstrukci. Naopak my jsme šli 2x zcela sami na brankáře domácích, ale ani v jednom případě náš útočník neuspěl.

V zápase jsme zahrávali snad 10 rohových kopů, ze kterých jsme se dostali hned 5x k nebezpečnému zakončení, ale bohužel jsme z toho skórovat nedokázali (2x vedle, 2x zasáhl gólman a 1x nastřelené břevno).

Chtěl bych poděkovat všem 11 hráčům, kteří do toho dali všechno a nechtěli dát domácím 3 body zadarmo. Nasazení a bojovnost našich kluků bylo příkladné, což mě velmi potěšilo.

V dalším utkání se střetneme na domácí půdě v Doudlebách nad Orlicí s týmem SK Jičín a to v neděli 7.5. od 13:00 hodin

FC Vrchlabí 9:1 (5:1) SPARTAK U15

Branky: 8. Paleček

Zápas s vítězem sk. A pro nás začal nejhůře jak mohl. Ve 4. minutě inkasujeme první branku a soupeře dostaneme na koně. Za další 4 minuty se nám povede po individuální akci Palečka srovnat, ale to bylo od nás vše. Ano můžeme se utěšovat, že nám chybělo pět hráčů základní sestavy, ale náš kádr je široky a ti co dostali dnes šanci se ji nechopili.

Hlavně obranná část nám hořela jako večerní čarodějnice. Dostali jsme snad 6 branek jako přes kopírák a Vrchlabí to hodně usnadnili. Dostali jsme cennou lekci. Tenhle zápas nás hodně naučil.

(hř. Jaroměř)

Dnes jsme dohrávali odložené kolo v Jaroměři. Za krásného počasí v krásném areálu jsme předvedli naprosto odlišný fotbal než minulý víkend. V prvním zápase jsme domácím nedali žádnou šanci, obě mužstva své protihráče přehrála a výsledek se dostavil v podobě vysokého vítězství. Ukázali jsme plno pěkných kombinací a padlo i hodně gólů. Druhý zápas byl úplně jiný. Malšova Lhota hraje fyzicky náročný styl, přetahovali jsme se o každý míč a hra byla spíše bojovná, na krásné kombinace nezbyl čas ani prostor, častěji jsme se spíše posouvali hřištěm na rugbyový způsob. I v tomto zápase se nám podařilo vyhrát a potvrdit dobrý vstup do turnaje. Třetí a zároveň nejtěžší soupeř nás čekal na konci v podobě Náchoda. Ještě v polovině zápasu byla na ukazateli remíza, nakonec jsme odešli zřejmě fyzicky, přeci jenom s okresními výběry a jejich zápasy měli někteří tento týden i pět fotbalových dnů, což není určitě optimální. Na konci nám chyběla větší aktivita a dravost. Náchod nás sice porazil, ale už jim šlapeme na paty, což je super. Příští týden v neděli se těšíme na domácí pažit..

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024