Reporty o utkání: rezerva + mládež KVĚTEN I

09.05.2023 8:12:33

Sk Týniště „B“ 1:2p (1:0) SPARTAK „B“

Branky RK: 26. Zemánek

I přesto že jsme ztratili první bod, jsem spokojený. Nebyli jsme v dobré situaci a hráli proti kvalitnímu týmu. Kluci se snažili a přesně toto byl zápas který jak doufám nás zase může posunout. Týniště hrálo houževnatě a dobře. Mladý tým s potenciálem příští rok postoupit!  Krásný gól ze standardky, kterému předcházela série našich chyb, ale tak to občas je. Hrábli jsme si a zvládli to za dva body.

FK Jaroměř 2:4 (0:3)  SPARTAK U19

Branky RK: 6. a 23.  Šťovíček, 33. a 75.  Brož

SPARTAK U17 3:5 (1:0) SK Jičín

Branky: 4. Zahradník, 10. Řičař, 64. Suchánek

V dalším mistrovském utkání jsme se utkali na domácí půdě v Doudlebách nad Orlicí s týmem SK Jičín.

Opět jsme nastoupili v poměrně dost improvizované sestavě (výlety, zranění, výpomoc staršímu dorostu).

Do utkání jsme vstoupili skvěle a již v 10. minutě zápasu jsme vedli 2:0. Povedla se nám jedna krásná kombinace, ze které jsme skórovali již ve 4. minutě a následně jsme se prosadili podruhé v 10. minutě po skvěle zahraném rohovém kopu.

Tohle rychlé vedení nás bohužel uspokojilo a tak převzal taktovku utkání soupeř a až do konce 1. poločasu byl jasně lepším týmem, z čehož pramenily 3 branky v náš neprospěch a do kabin se tak odcházelo se skóre 2:3.

V poločasové přestávce jsme si k tomu něco řekli a částečně to přineslo efekt. Prvních 20 minut 2. poločasu jsme byli lepším týmem, v 50. a 55. minutě jsme v rychlém sledu nastřelili 2x břevno soupeřovi branky a o dalších 5 minut později jsme spálili 100% šanci na vyrovnání. Vyrovnat se nám nakonec podařilo po úniku našeho útočníka, který se štěstím skóroval (3:3).

Bohužel stejně, jako v 1. poločase jsme se hned po vyrovnání jakoby uspokojili a do konce zápasu už jsme si nevytvořili žádnou šanci. Soupeř si ke konci utkání v 78. a 90. minutě vytvořil 2 příležitosti, které proměnil a díky tomu jsme zápas prohráli 3:5.

Kluci dneska poznali, že musí makat na 100% po celých 90 minut hry, jinak nemáme šanci na úspěch. Kdybychom dnes 2x úplně nevypadli z role, tak bychom jednoznačně brali 3 body, protože když jsme zapli, tak jsme byli jasně lepším týmem.

K dalšímu utkání zajíždíme do Jaroměře, kde se utkáme s místním týmem a to v neděli 14.5. od 14:15 hodin. V dalším utkání se střetneme na domácí půdě v Doudlebách nad Orlicí s týmem SK Jičín a to v neděli 7.5. od 13:00 hodin

SPARTAK U15 2:1 (2:0) TJ Slovan Broumov

Branky: 6. Paleček, 29. Sala

Počasí a dohoda se soupeřem nám umožnili hrát na umělé trávě. O tom kde se bude hrát, ale nakonec rozhodli sami hráči. I dnes jsme nebyli v plné sestavě, navíc s několika zraněními.

První poločas byl z naší strany velice dobrý. Obrana dobře eliminovala výpady soupeře, chyby se dařilo řešit dobrým zastupováním. Skvěle zahrál střed zálohy a z toho mohli těžit kluci na krajích.

První gól po ose Karel Říčař a hlava Vojty Palečka byl parádní.

Do druhé poločasu jsme už šli bez zraněného Tondy Mihulky, museli jsme překopat sestavu a bohužel jsme nenavázali na první půli. Spíše jsme se bránili a po odstoupení Pavla Heláska jsme ztratili možnost střídáni. Soupeř potrestal chybu na středu hřiště a dostal se na dostřel.

Kluci to nezabalili, ubránili těsný rozdíl a za to jim náleží kredit. Vyzdvihnu Filipa Školníka, který musel jít z branky na hrot a rozhodně nebyl do počtu

SPARTAK U13 4:1 FK Chlumec n. C.

SPARTAK U13 2:3 TJ Dvůr Králové n. L.

SPARTAK U13 0:0 FC Mladé Buky

SPARTAK U13 1:1 FC Mladé Buky

(hř. Dvůr Králové)

SPARTAK U11 7:13 RMSK Cidlina / FK Chlumec n. C.

SPARTAK U11 8:14 RMSK Cidlina / FK Chlumec n. C.

SPARTAK U11 6:11 FK Náchod

(hř. RK)

Naše výkony jsou trochu jako na houpačce. Jeden týden super, druhý týden těžká dřina. Tentokrát jsme se poměřili s výběry Náchoda a Chlumce nad Cidlinou. Moc jsme se těšili konečně na domácí trávník. Fotbalově to dnes však nebylo ono. Bojovnost se upřít nedá, ale fotbalová drzost a využití nabídnutých šancí dnes pokulhávalo. Soupeři byli na solidní úrovni a potrestali každou naši nedokonalost. Učíme se na tréninku rychlost a preciznost, zatím se nám to nedaří úplně propsat do mistrovského utkání.  No nic, hlavy nahoru, dnes se v rychnovském týmu na hřišti prohánělo přes dvacet rychnovských kluků a to je ten základ. Jen neustálým opakováním se můžeme zlepšovat.

SPARTAK U9 23:19 SK Červený Kostelec / Rtyně

SPARTAK U9 16:20 FC Vrchlabí

(hř. Rtyně)

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024