Reporty o utkání: rezerva + mládež KVĚTEN III

22.05.2023 9:59:34

SK Solnice "B"  1:3 (1:1) SPARTAK „B“

Branky RK: 28., 48. Jedlinský Jak., 57. Mňuk

V takovýchto zápasech je složité uřídit především hlavu. Byli jsme trochu opatrní a červená karta před koncem poločasu zdánlivě taky nepomohla. Druhý poločas byl ale od nás úžasný. Debutant Koníček předvedl parádní zákroky, kluci bránili úžasně a sami ke dvěma gólům mohli přidat další. Mladí kluci ze Solnice mají potenciál. Odehráli parádní zápas. My však můžeme zaslouženě slavit a užit si splnění našeho cíle. Klukům díky!

SPARTAK U19 1:4 (3:0) FC Nový HK

Branky RK: 19. Lukášek

SPARTAK U15  2:1 (0:1) 1. HK Nová Paka / Sokol Stará Paka

Souboj o poslední „flek“ s Pakou. Do Rychnova přijel fyzicky a rychlostně dobře vybavený soupeř. My jsme odpovídali stejnou hrou a tak se hrál vyrovnaný první poločas. Po nedorozumění po ose obránce brankář šel soupeř do vedení. Pro nás mohlo být za chvíli ještě hůře, jelikož hosté pálili do břevna, štěstí se přiklonilo ale na naši stranu.

O poločase jsme kluky nabádali k ještě větší agresivitě a rychlejšímu přistupování. Za zvýšenou aktivitu jsme byli odměněni. Po závaru u branky propálil vše co mu stálo v cestě Karel Řičař.

Hrálo se tvrdě z obou stran, naši kluci dobře plnili pokyny, které jsme po nich chtěli a po skvěle zahraném rohu jsme šli do vedení! Karel Řičar kopl na přední tyč točený balon a Olda Žbánek skvěle vyplnil prostor. 2:1

Když jsme přežili i závěrečný tlak, a další nastřelené břevno, mohli jsme se radovat ze zasloužených třech bodů. Byla vidět velká úleva a radost kterou kluci měli. Za tenhle zápas zaslouží pochvalu všichni bez výjimek.

SPARTAK U13 0:2 FC Vrchlabí

SPARTAK U13 1:2 TJ Dvůr Králové n.L.

SPARTAK U13 2:5 SK Jičín

(hř. RK)

Dnes to byl diametrálně odlišný turnaj, než ten, který jsme zažili minulý týden v Chlumci. Dneska kluci makal, bojovali, místy sehráli i krásnou akci. Leč, bohužel, to na žádný bodový zisk nestačilo..  až je mi jich trošku lito. Jakmile přidáme i více "fotbalovosti", začneme sbírat i body. Kluky za dnešní individuální výkony chválíme.

SPARTAK U11 2:12 FC Slavia HK

SPARTAK U11 9:9 SK Dobruška / Opočno

SPARTAK U11 7:13 FK Náchod

Dnešní turnaj byl o poznání lepší než minulý týden. Rozjížděli jsme se postupně jak parní lokomotiva a výkony měly stoupající tendenci. Podařilo se nám proměnit více šancí a hned se potom hraje lépe. Celkově jsme si vyzkoušeli všechny možné i nemožné varianty hry. Jedna prohra, jedna remíza a poprvé výhra nad Náchodem se určitě počítá.

SPARTAK U9 8:22 FK Náchod

SPARTAK U9 18:8 FC Vrchlabí

SPARTAK U9 9:20 MFK Nové Město nad Metují

(hř. RK)

Tento víkend byl pro děti, rodiče i trenéry náročnější. V sobotu nás čekal se starším ročníkem velký turnaj o 24 týmech v Odřepsech, kde jsme sehráli 9 dobrých a vyrovnaných utkání. V dopolední skupině jsme potkali Kyjov, Benešov, FA Praha, Žabčice a Ústí nad Labem. Celá skupina byla velice kvalitní a vyrovnaná a dvě remízy a dvě prohry o gól nás poslali do bronzové skupiny o 13-18.místo. Po obědě a menší poradě nás odpoledne zastihlo v lepším rozpoložení a porazili jsme Dynamo České Budějovice, SKP České Budějovice, Ústí nad Labem a remizovali s dívkami SK Slavia Praha, díky čemuž jsme tuto skupinu vyhráli a skončili na 13.místě.  Pro nás to byl skvělý turnaj, kde je vše  ve větší rychlosti a důrazu . Naši kluci se neztratili a žádný soupeř nebyl lepší, což je pro nás příjemné zjištění, když vezmeme v potaz jaké soupeře jsme potkali. Určitou rezervu jsme našli v schopnosti vytvořit šancí a následném zakončení, uvidíme jak se nám na tom povede zapracovat.

V neděli nás ještě čekal domácí turnaj krajské soutěže, kde jsme přivítali Náchod, Vrchlabí a Nové Město. Kluky jsme letos poprvé rozdělili na mladší a starší tak, aby hráli oba poločasy proti podobným soupeřům a bude to i pro další zápasy lepší varianta. Starší a po sobotě unavená polovina všechny 3 své zápasy dokázala vyhrát a mladší vyhráli jeden svůj zápas. V zápasech se objevují věci, které po klucích chceme. Zároveň nás těší i počet, ve kterém se jak na tréninky tak i na zápasy scházíme. Za pomoc s turnajem děkujeme panu Brůžkovi a rodičům za podporu a skvělé fandění.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024